Man Perfect prezentuje nową linię wód i balsamów po goleniu

Producent kosmetyków Dramers przedstawia nowe propozycje balsamów i wód po goleniu, o innowacyjnej formule opartej na kompleksach nawilżających i łagodzących podrażnienia. Produkty powstały z myślą o mężczyznach o cerze normalnej oraz wrażliwej, z tendencjami do przesuszania oraz zaczerwienień.

Wody po goleniu Man Perfect dedykowane są tym mężczyznom, którym zależy nie tylko na odświeżeniu, ale przede wszystkim zdrowej kondycji skóry, złagodzeniu podrażnień oraz zminimalizowaniu efektu czerwonej skóry po goleniu. Ich innowacyjna formuła została oparta na trzech składnikach:

  • Alatoninie, która wpływa łagodząco na podrażnienia i eliminuje efekt zaczerwienionej skóry.
  • Aloe Vera Complex, który zapewnia skórze twarzy odpowiednie nawilżenie.
  • Cool Freeze Effect, gwarantujący chłód i orzeźwienie po goleniu.

Proponowane wody po goleniu, podobnie jak wody toaletowe i body spray’e tej marki, dostępne są w trzech wariantach zapachowych – Challenge, Essence oraz Instinct.

Z kolei balsam po goleniu After Shave Balm Man Perfect rekomendowany jest tym mężczyznom, którzy zmagają się z problemem wrażliwej, przesuszonej, podatnej na zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Formuła produktu została tak opracowana, by z jednej strony zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia i świeżości, a z drugiej – nie wywoływać niepotrzebnych podrażnień.

Skład produktu został oparty na potrójnej recepturze:

  • Provitamin B5, która nawilża i pielęgnuje skórę po goleniu.
  • Allantoin Complex, odżywiający skórę i łagodzący podrażnienia.
  • Cool Freeze Effect, zapewniający odpowiedni poziom orzeźwienia i chłodu po goleniu.

Produkty można znaleźć w dobrych drogeriach oraz sieciach handlowych. Za wodę po goleniu zapłacimy ok. 7,99 zł, balsam – 9,99 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu