Re Kids w Centrum Handlowym NoVa Park

W dniu 20 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – nastąpiło otwarcie salonu z odzieżą dziecięcą Re Kids. To pierwszy sklep tej marki w Gorzowie Wielkopolskim.

Re Kids to marka oferująca kolekcje dziecięce, której właścicielem jest spółka LPP S.A. Sieć oferuje ubrania i dodatki do ubrań dla dzieci w różnym wieku – od noworodka po młodzież szkolną. Salon w NoVa Park jest pierwszym sklepem tej marki na gorzowskim rynku.

„Cieszymy się, że w NoVa Park pojawiła się kolejna marka niedostępna do tej pory w Gorzowie Wielkopolskim. Potwierdza to atrakcyjność oferty naszego centrum handlowego oraz jest dowodem na to, że NoVa Park jest miejscem, które przyciąga najemców nieobecnych dotąd na rynku lokalnym. Jestem zdania, że większa liczba sklepów oferujących artykuły dziecięce na pewno przypadnie do gustu naszym klientom” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Re Kids znajduje się na parterze i zajmuje powierzchnię 274 m2. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu