Wizz Air wprowadził nową stronę wizzair.com

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, zaprezentowała swoją odnowioną stronę internetową i nowy system rezerwacji na wizzair.com. Wizzair.com, uruchomiona w marcu 2004 roku, zapoczątkowała nisko-kosztowe podróże lotnicze w Europie Środkowo-Wschodniej, oferując milionom ludzi w Polsce i zagranicą dostęp do niskich taryf.

Wizz Air obecnie ponownie uruchomił swoją stronę internetową i system rezerwacji po bezprecedensowej inwestycji w modernizację wizzair.com i przygotowaniu strony do przyszłego rozwoju. Zespół ponad 50 wyspecjalizowanych profesjonalistów pracował przez sześć miesięcy nad nową stroną wizzair.com oraz przeszkolił ponad 150 pracowników obsługi klienta i lotnisk z zakresu korzystania z nowego systemu rezerwacji. Nowa strona wizzair.com zapewnia zwiększoną szybkość i użyteczność oraz jest przygotowana do oferowania nowych, dodatkowych usług związanych z podróżą, co czyni wizzair.com platformą, gdzie można kompleksowo zorganizować, zaplanować swoją podróż. Wizz Air zwiększył wydajność starej strony, zapewniając na nowej wizzair.com szybki dostęp do niskich-taryf w 18 językach. Nowy system rezerwacji Wizz Air jest w stanie bez problemu obsłużyć rezerwacje setek tysięcy klientów każdego dnia.

„Wizz Air jest dumny z uruchomienia nowej strony internetowej i systemu rezerwacji. Nasze niskie ceny biletów sprawiły, że wizziar.com jest jedną z najbardziej popularnych stron internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej, a teraz z myślą o dwucyfrowym wzroście, postanowiliśmy zaktualizować stronę wizzair.com. Będziemy zapraszać do współpracy jeszcze więcej partnerów, aby zbudować jak najobszerniejszą ofertę dla osób wybierających się w podróż. Nasz nowy, szybki system rezerwacji również umożliwi nam dostarczenie jeszcze więcej niskich cen. Wizz Air jest wdzięczny 50 milionom pasażerów, którzy dokonali rezerwacji na stronie wizzair.com od 2004 roku. Cały zespół Wizz Air będzie nadal ciężko pracować, aby utrzymać wizzair.com jednym z najlepszych w Polsce serwisów podróżniczych.”- powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu