Przejdź do treści

Wezyr Holidays wspiera młodych tenisistów

Polski nastolatek zwyciężył w 4. Międzynarodowym Turnieju Młodych Rakiet ODEON, który odbył się w pod koniec maja w Turcji. Sponsorem wydarzenia był Odeon Tours, a polskiej ekipy Wezyr Holidays.

4. Międzynarodowy Turniej Młodych Rakiet został zorganizowany przez ODEON Tours, który razem z polskim Wezyr Holidays wchodzi w skład OTI Holding. W imprezie wzięło udział ponad trzydziestu nastoletnich tenisistów z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Polski oraz Turcji. Zwycięzcami turnieju zostali: w singlu chłopców Tomasz Dudek z Polski, w singlu dziewcząt Anastazja Potapowa z Rosji, a w mikstach Jan Gest z Białorusi i Julia Starodubstewa z Ukrainy. Dzięki działającemu w Polsce touroperatorowi Wezyr Holidays udało się nawiązać kontakty z polskimi tenisistami, którzy wzięli udział w turnieju. Wezyr Holidays był gospodarzem polskiej ekipy sponsorując sportowcom, trenerom oraz ich rodzinom wszelkie wydatki związane z podróżą.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy wesprzeć młode zawodniczki i zawodników z krajów, w których działalność prowadzi spółka OTI Holding, w tym z Polski, w której działa Wezyr Holidays – oświadczył Kaan Ergün, Dyrektor Generalny firmy Wezyr Holidays – Mamy nadzieję, że wszyscy zawodnicy występujący w Antalyi staną się gwiazdami światowego sportu, dlatego wkrótce podejmiemy starania, aby kolejny turniej uzyskał oficjalny status międzynarodowego wydarzenia – dodał Ergün.

Antalya, która jest jednym z najpopularniejszych kierunków w ofercie Wezyr Holidays, dzięki swojemu położeniu, klimatowi i rozwiniętej infrastrukturze jest idealnym miejscem do uprawiania tenisa oraz organizowania tego typu przedsięwzięć sportowych.