Przejdź do treści

Mediapolis Custom Publishing rozpoczęło współpracę z Morpolem raportem rocznym

Mediapolis Custom Publishing zrealizowało dla spółki Morpol raport roczny, stanowiący w swojej formie i zawartości profesjonalne i nowoczesne narzędzie komunikacji. Realizacja obejmowała przygotowanie raportu zawierającego informacje giełdowe na temat spółki, będącej światowym liderem produkcji łososia wędzonego.

Raport został dostosowany do bardzo zaawansowanego rynku skandynawskiego i będzie dokumentem skierowanym zarówno do inwestorów operujących na giełdzie norweskiej, jak również na innych giełdach światowych. Na jego łamach spółka dokumentuje swoją dynamiczną strategię rozwoju, realizowaną na przestrzeni roku. Przedstawia i omawia strukturę Morpol, najważniejsze momenty w rozwoju firmy, jej model biznesowy oraz plany na najbliższą przyszłość.

Jesteśmy przekonani ze korzyści wynikające ze współpracy z tak dynamicznie rozwijającym się koncernem będą obopólne dla obu stron, a doświadczenie Mediapolis Custom Publishing w komunikacji marketingowej będzie z sukcesem realizowane w spółce Morpol – mówi Monika Walczak, Dyrektor Zarządzająca.