Przejdź do treści

Sfinks otworzył kolejną restaurację w Krakowie

Sfinks Polska, spółka zarządzająca siecią Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzył nowy lokal w Krakowie. Jest to już piąta restauracja Sphinx działająca w stolicy Małopolski. Nowy lokal, prowadzony na zasadzie franczyzy, mieści się przy ul. Grodzkiej 9.

Nowy Sphinx w Krakowie zajmuje ponad 240 metrów kwadratowych. W części restauracyjnej do dyspozycji klientów przeznaczonych jest 80 miejsc przy 20 stolikach. W karcie dań Sphinxa znajdują się propozycje kultowej shoarmy, soczystych steków, ostrych kąsków z karkówki w sezamie czy też lżejszych potraw z grupy „czas na fit” i słodkich deserów. Ponadto, w okresie mistrzostw w restauracji można spróbować potraw narodowych goszczących w Polsce drużyn, które są zaprezentowane we wkładce do menu – „Poznaj mistrzowskie smaki”.

– Nowo otwarty Sphinx przy Grodzkiej znajduje się w doskonałej lokalizacji. Bez wątpienia będzie to restauracja chętnie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców stolicy Małopolski, ale również licznych turystów zwiedzających krakowski Rynek. Sphinx w Krakowie jest piątą restauracją uruchamianą w tym roku przez naszą spółkę i zarazem dziewięćdziesiątym trzecim lokalem funkcjonującym w ramach tej sieci – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.