Przejdź do treści

Pomysł na szybkie śniadanie

Tagi:

Trudno jest Ci znaleźć czas, by zjeść śniadanie? Istnieją badania wskazujące, że około jedna czwarta dziennego spożycia powinna być zawarta właśnie w tym posiłku. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, wpływa na nasze samopoczucie, a także na ogólną kondycję fizyczną i psychiczną.

Nasz organizm, po nocnym odpoczynku, kiedy metabolizm spowalnia, potrzebuje pobudzającej dawki energii na nowy dzień pełen wrażeń.

W jednym z przeprowadzonych badań grupa robotników przemysłowych zaraz po przybyciu na miejsce pracy była kierowana do spożycia śniadania. Wynik tego badania wskazał aż 30% wzrost wydajności w stosunku do wcześniejszego okresu, kiedy nie zalecano pracownikom spożywania śniadania.

Jeśli nie masz czasu, aby przygotować śniadanie wybierz coś co możesz zjeść „na szybko” np. jogurt, smoothie lub shake’a. Najważniejsze jest to, by nie opuszczać śniadania, gdyż właśnie dzięki temu mamy siłę na podejmowanie działań w ciągu całego dnia.

Jeśli dodatkowo jesteś na niskokalorycznej diecie sięgnij po Shake o smaku czekoladowym lub Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym Allevo. Są to produkty zawierające wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Co więcej, przyrządzisz je w kilka sekund w bardzo prosty sposób – wystarczy wsypać zawartość torebki do shakera, zalać zimną wodą i wymieszać. To także świetny pomysł na upalne dni.

Shaki oraz koktajle Allevo należą do grupy produktów VLCD (dieta bardzo niskokaloryczna).

Metoda Allevo ma na celu kontrolę masy ciała i w tym celu dietetycy proponują trzy fazy odchudzania. Więcej o Allevo dowiesz się na www.allevo.pl.

Shake o smaku czekoladowym 155g/ 29 zł, Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym 155g/29 zł, Shaker 16 zł.

Sposób przyrządzenia: Wymieszaj zawartość torebki z 200-300 ml wody, w zależności od tego jaką chcesz uzyskać konsystencję. Proszek przed spożyciem powinien być dokładnie wymieszany z ciepłą lub zimną wodą, w zależności od rodzaju produktu. Użyj shakera do przygotowania koktajlu owocowego lub shake’a.