Półfinaliści Ogólnopolskiego Konkursu ECO FLEET MANAGER 2012

W półfinale III Ogólnopolskiego Konkursu ECO FLEET MANAGER 2012, który odbędzie się 10 lipca br. na terenie autodromu w Toruńskiej Akademii Jazdy, weźmie udział 40 fleet managerów, którzy z najlepszymi notami zakończyli pierwszą, e-learningową część konkursu.

I etap konkursu Eco Fleet Manager 2012 – stanowiącego kurs e-learningowy, który zakończył się w dniu 10 czerwca 2012r.- jest potwierdzeniem rosnącej świadomości dotyczącej ekologii i bezpieczeństwa floty samochodowej. Pokazuje to także zaangażowanie w kwestie dotyczące zarządzania bezpieczeństwem w miejscach pracy, ponieważ uczestnicy walczą o nagrody dla pracowników swoich firm.

Poniżej przedstawiamy listę firm, których fleet managerowie zakwalifikowali się do elitarnego grona półfinalistów III edycji konkursu ECO Fleet Manager 2012 i pokonali ponad 120 innych fleet managerów.

Wszystkim półfinalistom życzymy powodzenia w półfinale, który odbędzie się 10 lipca.br. oraz dalszych sukcesów w rywalizacji o wejście do finału.

Półfinaliści III edycji konkursu Eco Fleet Manager 2012:

  • Adam Kornatowski – ABB Sp. z o. o.
  • Krzysztof Kopysiewicz  – APC Instytut Sp. z o. o.
  • Krzysztof Kornatowski – AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o. o.
  • Jacek Kołakowski – Bank Ochrony Środowiska S. A.
  • Tomasz Wierzchowiecki – Biuro Plus Lewandowski Sp. J.
  • Tomasz Bera – BP Europa SE, Oddział w Polsce
  • Piotr Olczykowski – Brink’s C. L. Polska Sp. z o. o.
  • Leszek Wielgos – Bury Sp. z o. o.
  • Piotr Białobłocki – BZK Group Sp. z o. o.
  • Bartosz Gnus – Centrozłom Wrocław S. A.
  • Piotr Kręciejewski – CFE Polska Sp. z o. o.
  • Piotr Wagner – Corpo Flota Sp. z o. o.
  • Marcin Daglis – CUREVER POLAND Sp. z o. o.
  • Joanna Nowicka – Bloch DAWTONA
  • Dariusz Ciara – DSV Road Sp. z o.o.
  • Maciej Dadan – Durasan S. A.
  • Karol Luberadzki – Farmada Transport Sp. z o. o.
  • Adrian Ostrowski – First Data Polska S. A.
  • Łukasz Jania – Fleet Partners sp. z o.o.
  • Sławomir Skrzypek – Gant Development S. A.
  • Tomasz Bajsarowicz – Higma Service Sp. z o. o.
  • Marcin Kołakowski – IDEAL Polska S. A.
  • Michał Piotrowski – INTERTRANSPORTS CENTRE-POLSKA Sp. z o.o.
  • Henryk Gramatyka – Introl Sp. z o.o.
  • Tomasz Boroń – ISUZU MOTORS POLSKA SP Z O. O.
  • Michał Krawczyk – Johnson&Johnson Poland Sp. z o. o.
  • Kajetan Sarnecki – JTI Polska Sp. z o. o.
  • Maciej Kalinowski – KRKA-Polska Sp. z o. o.
  • Natasza Jarońska – Ignatiuk Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o. o.
  • Piotr Ostrowski – Leocar
  • Jarosław Bajor – LG Innotek Poland Sp. z o. o.
  • Marcin Kędzia – MINIMOT
  • Piotr Starosta – Nestle Waters Polska S.A.
  • Grzegorz Jabłonowski  – PHT TRACOM Sp. z o. o.
  • Bartłomiej Wiśniewski – Provident Polska S. A.
  • Artur Sokołowski – Prymat Spółka z o. o.
  • Marcin Rokicki – SGS Polska Sp. z o. o.
  • Robert Stachniak – Sklepy Komfort S.A.
  • Michał Dławichowski – TP TELTECH Sp. z o. o.
  • Sebastian Strzelec – ULMA Construccion Polska S. A.
  • Grzegorz Noskowicz – UPC Polska Sp. z o. o.
  • Łukasz Nowak – Videpol Sp. z o. o.
  • Michał Kozioł – Nestle Waters Polska S.A.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu