OCHNIK na Warsaw Fashion Street

Przedpremierowy pokaz kolekcji OCHNIK jesień-zima 2012/13 z udziałem gwiazdy show biznesu uświetni galę wieczoru Warsaw Fashion Street.

W dniach 23 – 24 czerwca, już po raz ósmy odbędzie się Warsaw Fashion Street – prawdziwe święto mody, kultury i sztuki. W niedzielę (24.06), na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, będzie można obejrzeć kilkadziesiąt pokazów mody, w tym przedpremierowy pokaz kolekcji OCHNIK jesień-zima 2012/13, który uświetni galę wieczoru.

Najnowsza kolekcja marki OCHNIK to niezwykła odzież skórzana – modne kurtki, miękkie futra oraz ciepłe kożuchy zaskakujące bogactwem fasonów i wyszukaną stylistyką. To również szeroka gama torebek, czapek, rękawiczek, pasków i innych elementów galanterii skórzanej, które swą różnorodnością, doskonałą jakością oraz dbałością o detale, zaspokoją oczekiwania największych koneserów stylu.

Niezwykłe wydarzenie, wspaniałe produkty, oryginalne stylizacje stworzone przez Jolę Czaję oraz wyjątkowa gwiazda – to wszystko do zobaczenia 24 czerwca na pokazie marki OCHNIK.

Serdecznie zapraszamy!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu