Mocna lipcowa oferta programowa Platformy n

Po niezwykle emocjonującym czerwcu przyszedł czas na rozrywkowy lipiec. Wszyscy, którzy obawiają się wieczornej pustki po zakończeniu EURO 2012 mogą odetchnąć z ulgą. Platforma n przygotowała bowiem ofertę pełną wyrazistych postaci, zawiłych łamigłówek, dynamicznych pościgów oraz solidną dawką emocji sportowych i muzycznych. Wszystko z myślą o prawdziwych mężczyznach.

Wśród lipcowych propozycji platformy znajdą się m.in.: takie pozycje jak „Wrogowie publiczni” czy „Człowiek, którego nie było” oraz premiery – „Człowiek na krawędzi”, „Kraina miodu i krwi”, „Brudny Glina” i „Gang Story”.

W kolekcji PictureBox w lipcu pojawią się cztery hollywoodzkie hity: „Wrogowie publiczni” Michaela Manna („Gorączka”, „Informator”), „Człowiek, którego nie było” Joela i Ethana Coenów („Big Lebowski”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”), „Windykatorzy” Miguela Sapochnika z Judem Law oraz „Ultimatum Bourne’a” Paula Gringrassa („Zabójstwo Stephena Lawrence’a”, „Krucjata Bourne’a”).

Za sukcesem każdej z produkcji stoi świetna gra aktorska największych gwiazd światowego kina.

W lipcu w kolekcji zobaczymy m.in.: Johnny’ego Deppa i Christiana Bale’a w roli najbardziej znienawidzonych gangsterów Ameryki, Billy’ego Boba Thorntona w czarno-białym kryminale Braci Coen, Jude’a Lawa w niebezpiecznej grze przyszłości oraz Matta Damona w kontynuacji zawiłych losów Jasona Bourne’a.

Western braci Coen „Prawdziwe Męstwo”, z rewelacyjnymi kreacjami aktorskimi Jeffa Bridgesa, Matta Damona i Hailee Steinfeld, to  nową wersją klasyka z 1969 roku. Wiarygodne postacie, ostre dialogi i inteligentny humor to niezaprzeczalne atuty produkcji, którą powinien obejrzeć każdy miłośnik klasycznego westernu i ostrego jak brzytwa kina.

W lipcu w ofercie nPremium HD VOD pojawią się również propozycje dla wszystkich fanów komiksów i superbohaterów – „Captain America: Pierwsze starcie” w reżyserii Joego Johnstona. Film to zgrabne połączenie nowoczesnych efektów specjalnych z komiksową tradycją.

Premiery VOD w lipcu to mocne uderzenie dla wszystkich twardzieli. Dobre gangsterskie kino – „Gang Story” Oliviera Marchala, kryminalny thriller „Człowiek na krawędzi” z Edem Harrisem i Edwardem Burnsem, „Brudny Glina” z Woody’m Harrelsonem i będący próbą rozliczenia konfliktu w byłej Jugosławii melodramat wojenny „Kraina miodu i krwi” w reżyserii Angeliny Jolie. Duża dawka adrenaliny gwarantowana.

Fanów muzyki zapraszamy czternastego lipca (sobota) o godzinie 17:00 na premierę koncertu cieszącej się ogromna popularnością wokalistki Beyonce Knowles.

„Live at Roseland” to zapis czterech występów gwiazdy, pokazujący Ją również trochę „od kuchni”. Każdy występ rewii rozpoczyna się wejściem na scenę Knowles, która mówi:

„To będzie coś nieco innego. Coś bardziej intymnego.” Następnie przytacza wiele wydarzeń ze swojej muzycznej historii, opowiadając o przesłuchaniach dla młodych talentów, na które zaczęła uczęszczać w wieku 9 lat, zaangażowaniu ojca w działalność Destiny’s Child, a także zerwaniu kontraktu z wytwórnią Elektra.

Dla telewidzów, którzy odczuwają niedosyt wrażeń sportowych platforma n przygotowała transmisję rewanżowego pojedynku bokserskiego o tytuł Mistrza Europy w wadze średniej Grzegorza Proksy z Kerrym Hopem, 7 lipca o godzinie 20:00 oraz NAC VII Super Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, który odbędzie się 15 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Lipcowy finał to ogromne święto dla wszystkich fanów jednej z dynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce.