Przejdź do treści

Letnia promocja Oilatum Soft

W czerwcu br. produkty Oilatum Soft można nabyć w promocyjnym zestawie. W jego skład wchodzą dwie emulsje do kąpieli o pojemności 250 ml. Za drugą z nich zapłacisz ok. 40% taniej. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Emulsja Oilatum Soft przeznaczona jest do codziennej kąpieli w wannie, do każdego rodzaju skóry niemowląt i małych dzieci, delikatnej i wrażliwej, a także skóry suchej i skłonnej do podrażnień.

Prosta formuła emulsji Oilatum Soft, oparta na oleju mineralnym – ciekłej parafinie oraz niewielkiej ilości składników dodatkowych minimalizuje ryzyko uczuleń i alergii. Nie zawiera także barwników, substancji zapachowych oraz konserwantów. Dzięki temu emulsja może być stosowana już od 1 dnia życia dziecka.

Emolienty zawarte w emulsji tworzą cienką warstwę ochronną na skórze, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami z zewnątrz. Emulsja Oilatum Soft to 2 w 1 (myje i nawilża), dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego stosowania balsamów czy oliwek bezpośrednio po kąpieli. Środek ma doskonałe właściwości myjące i pH neutralne dla skóry. Wystarczy już jedna nakrętka 15 ml na kąpiel.

Cena zestawu – ok. 60 zł.