Głosuj i wygrywaj – konkurs sieci Radisson Blu

Trwa wielki konkurs sieci Radisson Blu – Top Hotel. Wystarczy zagłosować na ulubiony hotel sieci aby wygrać dwudniowy pobyt dla dwóch albo czterech osób w Europie, Afryce lub na Bliskim Wschodzie. Na Radisson Blu Hotel Kraków można głosować do 1 lipca w kategorii „kultura”.

W konkursie Top Hotel może wziąć udział każdy – wystarczy wejść na stronę konkursu (http://nexttophotel.com), zagłosować na ulubiony hotel Radisson Blu i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Organizator – Rezidor Hotel Group – wyznaczył sześć grup konkursu: „Natura i plaże”, Motor i Cabrio”, „Kultura”, „Shopping i design”, „Życie noce i Festiwale” oraz „Egzotyczne miejsca”. Na hotele w każdej grupie głosowanie odbywa się w kolejnych tygodniach czerwca i lipca. Ze względu na lokalizację, krakowski Radisson Blu został zaklasyfikowany w grupie „kultura”, w której głosowanie trwa od 25 czerwca do 1 lipca: http://nexttophotel.com/culture/radisson_blu_hotel_krakow.

Spośród osób, które wezmą udział w głosowaniu i wybiorą swój ulubiony hotel Radisson Blu zostaną wylosowani zwycięzcy. Co można wygrać? Do rozdania jest aż sześć dwudniowych pobytów dla dwóch osób, a oprócz tego jako nagrodę główną przewidziano pobyt dla czteroosobowej grupy. Oznacza to, że zwycięzca, może zabrać swoją drugą połówkę lub rodzinę albo trójkę przyjaciół na wyjątkowy pobyt w eleganckim hotelu Radisson Blu w Europie, Afryce lub na Bliskim Wschodzie. Co więcej zwycięzcy będą mieli okazję rozsmakować się w najlepszej kuchni, gdyż wszystkie nagrody zawierają wyśmienitą kolację w hotelowej restauracji.

Konkurs jest także okazją dla poszczególnych hoteli do zaprezentowania swoich najmocniejszych stron. Mogą zrobić to poprzez zdjęcia, filmy i opisy. Dzięki głosom internautów hotele mają szansę uzyskać tytuł TOP HOTEL roku sieci Radisson Blu.

Dodatkowe informacje można znaleźć w aplikacji na profilu Facebook krakowskiego hotelu Radisson Blu:

http://www.facebook.com/RadissonBlu.Hotel.Krakow

oraz na stronie konkursu: http://nexttophotel.com/culture/radisson_blu_hotel_krakow.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu