Dynamiczny rozwój marki Triline. Nowe serwery już w sprzedaży

AB – Marka własna Triline wiodącego dystrybutora IT /CE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dynamicznie się rozwija i poszerza swoją ofertę produktową o nowoczesne rozwiązania. Na rynku pojawiły się nowe serwery, wkrótce do sprzedaży trafią kolejne modele tabletów Triline.

Najnowsze produkty marki Triline to dwa serwery rack 1U: Triline Mercury MP1601 i MP1701 bazujące na procesorach Intel Xeon E3 oraz trzy dwuprocesorowe serwery Triline Mercury: MX2600 G2, MX2800 G2 i MX2900 G2, bazujące na procesorach Intel Xeon E5.

Rynek serwerów jest wciąż nienasycony. Sprzedaż takich urządzeń ciągle rośnie – mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A. Odnotowano, iż w roku 2011 ilość sprzedanych serwerów wzrosła do 8,3 mln sztuk, co w stosunku do roku poprzedniego, oznacza wzrost o blisko 5 proc.– podkreśla Zbigniew Mądry.

Ekonomiczność i niezawodność serwerów tego typu sprawia, iż zaspakajają one potrzeby użytkowników biznesowych. Przeznaczone są dla małych i średnich firm lub dedykowanych zadań w serwerowni. Ponadto, każdy serwer Triline Mercury może być wyposażony w 3-letni pakiet serwisu on-site NBD, co oznacza, że w przypadku wystąpienia usterki, serwer naprawiony jest w miejscu instalacji przez autoryzowany serwis producenta.

Marka Triline ciągle się rozwija, czego dowodem może być to, iż w maju został również wypuszczony na rynek pierwszy tablet marki Triline z systemem operacyjnym Android 4.0.3 w polskiej wersji językowej z pojemnościowym ekranem 7″ 800×480 multi touch, a także Wi-Fi, LAN oraz 3G. Tym co wyróżnia tablet na rynku jest zdecydowanie jego cena. Produkt jest dostępny w sklepach już za kilkaset złotych netto w wersji podstawowej.

Sprzedaż urządzeń mobilnych, w tym tabletów co roku się zwiększa. W 2016 roku szacowana sprzedaż tych urządzeń powinna wynieść 375 mln, co sprawi, że blisko 750 mln osób na świecie będzie użytkownikami tabletów – komentuje Zbigniew Mądry.

Triline to szeroka gama produktów, w której skład wchodzą zarówno komputery osobiste, serwery jak i stacje graficzne przeznaczone przede wszystkim dla małych i średnich firm. Większa część oferty skierowana jest dla sektora enterprise – biznesu i administracji, oraz użytkowników domowych.

Komputery i serwery Triline to produkty najwyższej jakości, szczególnie dzięki procesom projektowania i produkcji potwierdzonym certyfikacją zgodną z normą PN- EN ISO 9001:2000. Są one bezpieczne dla środowiska, czego dowodem jest zgodność procesu produkcji z normą PN- EN ISO 14001:2005. Wiele modeli komputerów jest także zgodnych z normą Energy Star.

Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo na stronach: www.abonline.pl i www.alsen.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu