Przejdź do treści

Dom Kredytowy Notus otworzył kolejny, już 50 oddział

Z początkiem czerwca Dom Kredytowy Notus otworzył kolejne, już 50 centrum finansowe. Tym razem na mapę oddziałów firmy zostanie wpisany Koszalin.

Dom Kredytowy Notus cały czas poszerza sieć placówek doradczych. W ciągu dwóch lat liczba oddziałów firmy wzrosła o 100%, z 25 w czerwcu 2010 roku do 50 w czerwcu 2012 roku. Zgodnie z przyjętym schematem organizacyjnym firma w danym mieście otwiera jedną placówkę.

– Cały czas szukamy odpowiednich lokalizacji dla naszych oddziałów, co jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju sieci sprzedaży. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby klientów. Wchodzimy na rynki lokalne, w których dostrzegamy zapotrzebowanie na usługi doradztwa finansowego. W naszym polu zainteresowań są szczególnie te rejony, w których rozwija się rynek mieszkaniowy. Jest to dla nas znak, że klienci będą potrzebowali doradztwa w zakresie wyboru kredytu, a także innych usług, jak ubezpieczenie, czy plany oszczędnościowo – inwestycyjne – podkreśla Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego Notus.

Centrum finansowe w Koszalinie mieści się w samym centrum miasta, przy ulicy Połtawskiej 4/23. Nad sprawnym funkcjonowaniem placówki będzie czuwać Małgorzata Rusiak.

– Koszalin jest miastem, w którym dosyć intensywnie rozwija się rynek nieruchomości. Powstaje wiele inwestycji w samym centrum miasta, a także na jego obrzeżach. Samo miasto ma charakter turystyczno-rozrywkowy, a więc jest też ciekawe pod kątem zakupu apartamentów pod wynajem. Wszystkie osoby planujące zakup będą potrzebowały fachowych porad na temat sposobów sfinansowania tych inwestycji. Naszym zadaniem będzie znalezienie odpowiednich ofert kredytów hipotecznych, które pomogą spełnić ich marzenia – mówi Małgorzata Rusiak, Dyrektor oddziału DK Notus w Koszalinie.