Przejdź do treści

Wawel Service otworzył biuro pośrednictwa nieruchomości w Warszawie

Wawel Service, firma należąca do czołówki polskich deweloperów, rozszerzyła swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo kredytowe. Pierwsze biuro pośrednictwa nieruchomości powstało w Krakowie, kolejne niedawno zostało otwarte również w Warszawie.

Warszawskie biuro pośrednictwa nieruchomości Wawel Service, zorganizowano przy biurze sprzedaży dewelopera na ul. Czerniakowskiej. Placówka oferuje swoim Klientom doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami oraz pośrednictwo we wszelkich transakcjach na rynku nieruchomości – sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie i zamianie mieszkań. Klienci mogą skorzystać tu również z usługi kompleksowego doradztwa kredytowego.

Obsługujemy pierwotny i wtórny rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. – mówi Małgorzata Gnarowska z biura pośrednictwa nieruchomości Wawel Service. – Nasze biuro pośrednictwa Doradcy Wawel Service istnieje przy firmie deweloperskiej, a to wiąże się z wieloma korzyściami dla naszych Klientów. Osoba, która przychodzi do warszawskiego oddziału Wawel Service może liczyć na kompleksową obsługę przy sprzedaży, kupnie i zamianie mieszkania –  zarówno ze strony biura pośrednictwa nieruchomości, jak i dewelopera. – dodaje.

Ścisła współpraca dewelopera i biura pośrednictwa nieruchomości zaowocowała stworzeniem programu „Zamień stare na nowe”. Innowacyjny program finansowania nieruchomości, skierowany jest do osób pragnących nabyć mieszkanie lub dom w wybranej inwestycji Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanej nieruchomości. Głównym założeniem programu jest zapewnienie Klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży mieszkania. Dzięki takiemu sposobowi finansowania, szybko mogą uzyskać środki na wkład własny do kredytu, wykończenie lub remont nowego mieszkania. – tłumaczy Małgorzata Gnarowska.

Biuro pośrednictwa nieruchomości Doradcy Wawel Service w Warszawie zaprasza od poniedziałku do piątku, po uprzednim umówieniu spotkania.

ul. Czerniakowska 178a /lok.1a tel.: +48 602 189 561, (22) 866 54 00