Przejdź do treści

Sofa Omega LUX od Black Red White debiutuje na małym ekranie

Wyczerpujące wyprawy i zasłużony odpoczynek na wygodnej, domowej sofie – to klimat, który towarzyszyć będzie ekipie Dekoratorni przy metamorfozie mieszkania podróżników w 333. odcinku popularnego programu wnętrzarskiego. Jedną z głównych ‘ról’ w aranżacji wnętrza ‘odegra’ rozkładana sofa Omega LUX 3DL z oferty Black Red White. Emisja kolejnego odcinka „Dekoratorni” zaplanowana jest na 24 czerwca, o godz. 13:00 w TV 4.

Salon zapalonych podróżników – poddany metamorfozie w 333. odcinku Dekoratorni – już od progu zapraszać będzie do odwiedzin swoim niepowtarzalnym klimatem. Orientalny kolor ścian i magnetyczna mapa świata to doskonałe tło dla nowoczesnej i praktycznej, trzyosobowej sofy Omega z oferty Black Red White Optima. Czas spędzony z przyjaciółmi – podczas wielogodzinnych opowieści o zagranicznych wojażach właścicieli mieszkania – będzie czystą przyjemnością.

Sofa Omega LUX 3DL z funkcją spania, praktycznym pojemnikiem na pościel oraz automatem ułatwiającym otwieranie to doskonałe rozwiązanie, sprawdzające się zwłaszcza w niedużych mieszkaniach. Oryginalną stylistykę podkreśla siedzisko z charakterystycznym pikowaniem, które – podobnie jak oparcie – wykonane jest  ze sprężyn typu bonell. Projektanci Dekoratorni postawili na połączenie brązu z jasnym odcieniem beżu, natomiast w salonach Black Red White sofa dostępna jest w  szerokiej gamie  tkanin, zarówno pod względem wykorzystanego materiału, jak też kolorystyki.

Ekipa „Dekoratorni” po raz kolejny udowodni, że przy wykorzystaniu odpowiednich mebli i „gry” kolorem można zmienić zwykłe mieszkanie w klimatyczne wnętrze, inspirowane pasją jego mieszkańców.

„Dekoratornia” – z wykorzystaniem sofy Omega 3DL z oferty Black Red White – emitowana będzie na antenie TV4 w niedzielę, 24 czerwca, o godz. 13:00. Więcej inspiracji z wykorzystaniem mebli Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.