Przejdź do treści

Internetowykantor.pl obsługuje konta Alior Sync!

Klienci Alior Sync! mogą od dzisiaj dokonywać ekspresowych transakcji przy wymianie walut w Internetowykantor.pl. Najnowocześniejsze rozwiązania w bankowości i zyskująca na popularności wymiana walut online zapewniają wygodę i korzyści finansowe klientom.

W tydzień od uruchomienia przełomowego projektu bankowego pod marką Alior Sync!, jeden z największych kantorów internetowych w Polsce udostępnił klientom obsługę rachunków prowadzonych w głównych walutach. To kolejne działania Internetowykantor.pl powiększające liczbę współpracujących z nim banków. Niedawno uruchomiona została także obsługa rachunków CHF i EUR w Polbanku. Duża liczba obsługiwanych banków ma znaczenie dla klientów kantorów internetowych. Dzięki współpracy z bankami ich pieniądze wymieniane są szybciej i bez kosztów przelewów.

– Działamy szybko i dążymy do zapewnienie maksymalnego komfortu naszych klientów. Już teraz współpracujemy z 18 bankami i rozmawiamy z kolejnymi. Osoby, do których kieruje swoją ofertę Alior Sync! są także naszymi potencjalnymi klientami. Chcemy być ich pierwszym wyborem przy wymianie walut.” – mówi Michał Czekalski, współwłaściciel Internetowykantor.pl

Obsługa Alior Sync! obejmuje rachunki prowadzone w PLN, CHF, EUR, GBP i USD. Są to najpopularniejsze waluty, które wymieniają Polacy. Wszystkie transakcje w ramach tego banku będą rozliczane w trybie ekspresowym, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dwa lata od powstania pierwszego w Polsce internetowego kantoru, korzysta z niego blisko 45 tys. klientów. Do korzystania z wymiany walut online przekonują liczby, czyli realne oszczędności. Przeciętny kredytobiorca, dzięki atrakcyjnym kursom walut oferowanym przez Internetowykantor.pl, może zyskać nawet 2-6 procent wartości kredytu. Od początku powstania kantoru jego użytkownicy zaoszczędzili ponad 33 miliony złotych. Transakcje wykonywane poprzez Internetowykantor.pl są bezpieczniejsze od zakupu waluty w formie gotówki, gdyż praktycznie całkowicie eliminują ryzyko jej przypadkowej utraty czy kradzieży.