Przejdź do treści

1 lipca rozpocznie się 8. Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic

Redakcja miesięcznika „National Geographic Polska” zaprasza do udziału w 8 edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego. Etap nadsyłania zdjęć rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 30 września. Wyniki zostaną ogłoszone 29 października podczas Gali Finałowej oraz na łamach miesięcznika.

– Jury konkursu do tej pory oceniło blisko 350 tysięcy zdjęć. Ta liczba robi wrażenie! Nasz konkursu to jedno z największych wydarzeń fotograficznych w tej części Europy. Jestem bardzo dumna, że trwa nieprzerwanie od 8 lat. Zachęcam wszystkich fanów fotografii do zgłaszania swoich prac. Naprawdę warto, bo mamy do rozdania nie tylko cenne nagrody, ale przede wszystkim publikujemy zwycięskie zdjęcia na łamach magazynu, a to, jak udowadniają przykłady z przeszłości, otwiera drzwi do prawdziwej kariery – zaprasza do udziału w konkursie Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna miesięcznika „National Geographic Polska” i członkini Jury.

W tegorocznej edycji zdjęcia będzie można nadsyłać w pięciu kategoriach: KRAJOBRAZ, LUDZIE, ZWIERZĘTA, FOTOREPORTAŻ oraz ŻYCIE NA 100% – nowej kategorii, której patronuje sponsor konkursu – firma PZU. Szczegółowe informacje o sposobie zgłaszania zdjęć dostępne będą od 1 lipca na stronie:

www.national-geographic.pl.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali Finałowej konkursu, która odbędzie się 29 października. Tego samego dnia, do rąk czytelników trafi listopadowe wydanie „National Geographic Polska”, na którego łamach zostaną opublikowane wszystkie nagrodzone fotografie.