Przejdź do treści

Zaprojektuj obudowę i wygraj laptopa marki DELL

Sieć salonów komputerowych Sferis oraz wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska przygotowały wakacyjny konkurs dla swoich Klientów. Każdy, kto kupi komputer marki DELL i prześle projekt graficzny wraz z zeskanowanym paragonem, dostanie wymienną obudowę ze swoim projektem gratis. Dodatkowo, spośród nadesłanych grafik, na portalu społecznościowym Facebook,  wybrana zostanie najlepsza praca. Autor projektu, który dostanie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę specjalną – laptopa firmy DELL.

Zbieranie prac konkursowych rozpoczęło się 20 czerwca i potrwa do 31 lipca, a wszystkie projekty znajdą się na fanpage’u Sferis między 1 a 8 sierpnia. Wtedy też nastąpi głosowanie, które odbędzie się poprzez aplikację dostępną na stronie. Każdy ze znajomych, kto odda głos w konkursie, otrzyma 100 zł. rabatu na zakupy w salonach Sferis, przy minimalnej kwocie zakupu 2000 zł. Wszystkie zgłoszone prace zostaną nagrodzone upominkiem w postaci wymiennej obudowy, na której znaleźć się może np. zdjęcie z wakacji czy fotografia bliskiej osoby.

Zapraszamy naszych klientów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, w którym będą mieli możliwość nadania swojemu komputerowi indywidualnego charakteru. Wystarczy, że klient wyśle nam własny projekt wraz z zeskanowanym paragonem, a otrzyma od nas obudowę ze swoją grafiką bez żadnych dodatkowych kosztów. To atrakcyjny dodatek, który z pewnością poprawi wygląd naszego sprzętu. Wszyscy, którzy nadeślą własne projekty, wezmą udział w specjalnym konkursie, w którym to internauci zdecydują, komu przyznać główną nagrodę. Zwycięzca otrzyma  laptopa marki DELL – powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu  w Sferis.

Najlepszy projekt zostanie opublikowany na łamach wrześniowego numeru miesięcznika Komputer Świat. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.konkursdell.komputerswiat.pl