Przejdź do treści

„Ważne momenty” Stoperanu z OS3

Trwa internetowa kampania „Ważne momenty” marki Stoperan (USP Zdrowie) autorstwa OS3 multimedia. Agencja stworzyła koncept kreatywny oraz była odpowiedzialna za jego realizację online.

Producentowi leku Stoperan zależało na podjęciu dialogu z młodszym konsumentem, dlatego przedsięwzięcie realizowane jest w Internecie, a o przykrej dolegliwości mówimy z przymrużeniem oka.

W ramach kampanii marka Stoperan zwraca uwagę, że biegunka może przytrafić się każdemu i to w najbardziej nieodpowiednim momencie. Ta przykra dolegliwość często zakłóca przebieg ważnych życiowych wydarzeń, zwłaszcza tych wiążących się ze stresem, który jest jedną z przyczyn występowania biegunki. Aby zwrócić uwagę konsumentów, zastosowaliśmy nieco zaskakujące kreacje reklamowe, które podkreślają fakt, że dzięki Stoperanowi nie traci się cennych chwil.

Bohaterami kampanii przygotowanej przez OS3 multimedia są: panna młoda, turystka i turysta, kibic, rockmenka, kierowca rajdowy i zwyciężczyni wyborów miss. Bohaterowie podczas ważnych dla siebie wydarzeń zostali zaskoczeni biegunką. W tej sytuacji ratują się, zażywając Stoperan, który szybko pomaga im wrócić do normalnego funkcjonowania i pozwala na jak najpełniejsze wykorzystanie każdej chwili.

Zdjęcia do kampanii powstały podczas dedykowanej sesji fotograficznej organizowanej przez Sensi Studio. Wykonała je Tatiana Jachyra, fotografka znana z pracy dla wielu polskich artystów.

Wszystkich bohaterów akcji reklamowej „Ważne momenty”, prezentowanych stopniowo w kampanii internetowej od maja do lipca br., można zobaczyć na landing page’u www.stoperan.pl. Działania displayowe wzbogacają elementy kontekstowe. Reklama została dostosowana.