Przejdź do treści

TRETORN – wakacyjny MUST HAVE

Wywodząca się z malowniczej Skandynawii marka TRETORN to kwintesencja najwyższej jakości, dobrego stylu i unikatowego designu. Jej innowacyjna linia produktów zawiera m.in. uwielbiane przez zagraniczne gwiazdy EKO kalosze, wygodne trampki o różnorodnej stylistyce oraz wielofunkcyjną lifestylowo – sportową odzież.

Markę TRETORN na polski rynek wprowadza PUMA – jedna z najbardziej znanych i cenionych firm międzynarodowych.

Najbardziej pożądanym produktem marki TRETORN są oczywiście kultowe kalosze. W trakcie ich wykonywania bazuje się na ponad 120-sto letniej wiedzy i tradycji połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Każdy but jest ręcznie szyty i wykonany z naturalnego kauczuku. Innowacyjne technologie Outlast®, zastosowane w każdym modelu, odpowiadają za redukcję pocenia stopy i regulację temperatury ciała. Kalosze TRETORN są nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle estetyczne. Marka oferuje pełną gamę kolorystyczną i bogatą stylistykę. Kolekcje marki są dedykowane zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Dzięki temu kalosze TRETORN to obuwie odpowiednie na każdą okazję: weekendowy wyjazd, rodzinny piknik, wakacje nad morzem lub na mazurach czy też deszczowy dzień w miejskiej dżungli.

Obecnie kalosze TRETORN są wyznacznikami stylu, wygody i niezbędnym elementem modnego wyglądu!

Obecnie właścicielem marki jest firma PUMA. Czerpanie z ponad studwudziestoletniej tradycji w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji i najwyższej jakości surowcami sprawia, że marka TRETORN zdobędzie uznanie wszystkich aktywnym, lubiącym połączenie najlepszego stylu z wygodą.

Więcej informacji na: www.tretorn.com.