Przejdź do treści

Przerwa w pracy systemu rezerwacji Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowej i Wschodniej ogłosiła dziś, że internetowy system rezerwacji zostanie poddany niezbędnym pracom konserwacyjnym, które potrwają 53 godziny – od południa 22 czerwca do godziny 17:00 w dniu 24 czerwca.

Pasażerowie udający się w podróż w weekend 22-24 czerwca muszą dokonać rezerwacji, odprawić się online i wydrukować kartę pokładową z planem podroży przed wyjazdem na lotnisko. Przez większość weekendu na stronie wizzair.com nie będzie możliwa rezerwacja, zmiana rezerwacji ani odprawa online.

Wizz Air serdecznie przeprasza klientów za wszelkie niedogodności spowodowane niezbędną konserwacją systemu rezerwacji i strony internetowej.

Usługa: Przerwa w dostępie:
Nowe rezerwacje

od 22:00, 23 czerwca do 17:00, 24 czerwca

Odprawa online

od 12:00, 22 czerwca do 17:00, 24 czerwca

Zmiana rezerwacji

od 22:00, 23 czerwca do 17:00, 24 czerwca

“Niskie ceny biletów lotniczych Wizz Air cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Dlatego musimy przeprowadzić nieuniknioną konserwację systemu rezerwacji i strony internetowej, aby móc w dalszym ciągu oferować doskonałą obsługę naszych klientów. Jeżeli podróżują Państwo w ten weekend, prosimy dokonać rezerwacji i odprawy online oraz wydrukować kartę pokładową przed południem w piątek 22 czerwca. Zespół Wizz Air będzie intensywnie pracował nad przywróceniem wizzair.com do normalnego funkcjonowania. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności,” – powiedział Daniel De Carvalho, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz.