Przejdź do treści

Nowe modowe marki na Okazje.info

Wraz z początkiem czerwca do grona sklepów współpracujących z Okazje.info dołączył francuski lider sprzedaży obuwia i toreb w internecie – Sarenza. Tym samym oferta porównywarki poszerzyła się o ponad 23 tys. modeli obuwia i dodatków ponad 400 marek, m.in. S.Oliver, Geox czy Michael Kors.

Umowa z kolejnym międzynarodowym sklepem z branży modowej  to krok w kierunku poszerzenia na Okazje.info oferty największych polskich i światowych sprzedawców. W styczniu tego roku porównywarka nawiązała współpracę z brytyjskim oddziałem sklepu Amazon. – Wyniki sprzedaży potwierdziły naszą decyzje o dalszym rozwoju kategorii modowych. – mówi Marcin Ryske z Okazje.info. Spośród pół miliona ofert sklepu największym zainteresowaniem internautów cieszą się bowiem produkty z kategorii Obuwie (niemal 30 % wszystkich zakupów dokonanych w Amazonie za pośrednictwem Okazje.info) oraz Dodatki modowe (o 10 % mniej transakcji).

– Poszerzenie portfolio znanych modowych marek  jest jednym z celów przyjętych przez Okazje.info na ten rok. Rozpoczęliśmy współpracę między innymi z popularnymi sieciami: C&A, Cropp czy House. Cieszy nas też, że jako pierwsi na polskim rynku prezentujemy produkty sklepu Sarenza.pl, który oferuje naszym użytkownikom nie tylko atrakcyjne ceny, ale też bardzo korzystną politykę obsługi klienta. Ponad połowa dostępnych w sklepie produktów kosztuje poniżej 400 zł, a każdy klient ma 100 dni na zwrot zakupionego produktu.

Sarenza to prężnie rozwijający się, doceniany  przez użytkowników sklep internetowy w 2011 r. uhonorowany nagrodą FEVAD (the French association of mail order companies) dla najlepszej strony o tematyce modowej. Sarenza z sukcesami działa też w Wielkiej Brytanii i Niemczech.