Przejdź do treści

itelligence wdrożyło SAP Master Data Management w Pfleiderer Grajewo SA

Firma Pfleiderer Grajewo S.A. – wiodący w Europie Środkowo-Wschodniej producent materiałów dla meblarstwa, wyposażenia wnętrz oraz budownictwa, właściciel marek: Global Collection, Unico Prestige Surfaces, płyta budowlana MFP®, nawiązał współpracę z itelligence. W ramach umowy itelligence wdrożyło rozwiązanie do zarządzania procesem tworzeniach danych podstawowych SAP MDM (Master Data Management).

Celem projektu była budowa rozwiązania pozwalającego na zarządzanie procesem tworzenia danych podstawowych materiałów z wykorzystaniem narzędzia Workflow. W szczególności budowane rozwiązanie pozwoliło na zoptymalizowanie procesu poprzez oszczędność czasu – eliminacja kroków ręcznych, likwidację dokumentów zewnętrznych w stosunku do SAP (np. pliki excel) oraz automatyczną kontrolę poprawności danych podczas tworzenia indeksów materiałowych. Istotnym elementem rozwiązania jest sterownie systemowe procesem poprzez wykorzystanie mechanizmu Workflow.

W oparciu w ww. założenia, wykonana została analiza zagadnienia, po której w systemie SAP wykonane zostały konieczne prace programistyczne. Maksymalnie wykorzystane zostały standardowe funkcjonalności systemu i obiekty repozytorium SAP. Takie podejście dało gwarancję skutecznego zarządzania zmianami systemowymi podczas ewentualnych upgrade-ów i innych aktualizacji oprogramowania.

„Pfleiderer jako międzynarodowa firma, korzystająca z szerokiego zakresu rozwiązań SAP ERP i SAP SCM potwierdza, że jako itelligence posiadamy kompetencje i doświadczenie aby rozwijać zaawansowane systemy SAP. Wspieramy spółki Pfleiderer lokalnie i globalnie świadcząc nie tylko usługi związane ze systemem SAP ale również usługi outsourcingowe w Data Center w Bautzen. Posiadając lokalizacje na różnych rynkach oraz kompetencje w różnych krajach jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi korporacyjnemu spójną strategię IT, co przekłada się na ich korzyści biznesowe” – powiedział Arnold Nowak, Prezes Zarządu itelligence sp. z o.o.