Przejdź do treści

Cotton Club w Galerii Raj

Do grona najemców Galerii Raj dołączyła kolejna znana marka odzieżowa. 16 czerwca nastąpiło otwarcie nowego sklepu Cotton Club, który tym samym poszerzył ofertę najdłużej działającej galerii w Dębicy.

Marka Cotton Club dołączyła do grona firm, które w ostatnim czasie otworzyły salony w zmodernizowanej części kompleksu Galerii Raj. W lokalu, zajmującym powierzchnię ponad 120 m2, można odnaleźć bogaty asortyment z oferty marki, wliczając w to najnowszą kolekcję wiosna/lato 2012 opartą na motywie pasów i stworzoną z naturalnych tkanin. „Cieszymy się, że w Galerii Raj mogliśmy otworzyć nasz sklep. Wierzymy, że ubrania z naszej kolekcji będą towarzyszyły Dębiczankom we wszystkich porach dnia i roku” – mówi Pani Anna Żabicka z Cotton Club.

Cotton Club istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat. W tym czasie stał się jednym z liderów producentów odzieży o awangardowym profilu wzorniczym. Swoje kolekcje kieruje do kobiet. Klientki marki to kobiety kreatywne i młode duchem, ale ceniące sobie komfort i wygodę. Firma stawia na wielość wzorów, miękkie tkaniny oraz inspirację aktualnymi trendami mody. Wszystkie modele są produkowane wyłącznie w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość, wspierając jednocześnie polską branżę odzieżową.

„Dzięki rozbudowie nasza oferta tenant mixu staje się coraz bardziej ciekawa i urozmaicona. Cieszymy się, że marka Cotton Club ją wzbogaciła. Na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów” – mówi Joanna Bujak manager ds. najmu IVS Grupa.