16 000 kieliszków w prezencie od Michel Angelo

Michel Angelo, marka win z portfolio Ambry przygotowała nową akcję promocyjną. Od początku czerwca przy zakupie Michel Angelo można odebrać w prezencie elegancki kieliszek do szampana. Promocją zostały objęte sklepy w czterech województwach w południowej Polsce.

W czerwcu kupując butelkę Michel Angelo Dolce lub Michel Angelo Semi Dolce ze specjalnie przygotowaną zawieszką informacyjną w objętym promocją sklepie, klient będzie mógł odebrać jeden z 16 000 kieliszków do szampana, które Michel Angelo oferuje jako prezent. Promocja trwa od początku czerwca do wyczerpania zapasów.

Akcja zostanie przeprowadzona w kanale tradycyjnym. Jest ona dedykowana na region południowej Polski i będzie realizowana w województwach: dolnośląskim, małopolskim, opolskim oraz śląskim.

Działania informacyjne w punktach sprzedaży, prowadzone będą za pomocą materiałów POSM. W sklepach objętych akcją, w głównych punktach komunikacyjnych rozmieszczone zostaną plakaty formatu A2. Dodatkowo butelki Michel Angelo zostaną oznakowane eleganckimi, a jednocześnie przykuwającymi uwagę zawieszkami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu