Przejdź do treści

Wyraź swój styl z Pioneerem

Jesteś indywidualistą? Lubisz słuchać muzyki? Pioneer rusza z akcją promocyjną w serwisie Facebook umożliwiającą wyrażenie swojego stylu.

Pioneer rozpoczyna aktywne działania w social media m.in. w serwisie Facebook. Dla fanów chcących wyrazić swój styl i indywidualizm marka uruchamia aplikację konkursową, dzięki której mogą wykreować własny wygląd słuchawek. Do stworzenia projektu, aplikacja daje użytkownikowi narzędzia do kolorowania, ozdabiania. Największą atrakcją jest nie tylko stworzenie designu sprzętu, a fakt, że zwycięzcy otrzymają słuchawki przygotowane wg własnych projektów. Swoje, indywidualne i niepowtarzalne. Jedyne takie słuchawki na świecie. W konkursie fani Pioneera poprzez głosowanie wybiorą 50 najlepszych ich zdaniem projektów. Każdy ma szansę wygrać. Z grupy 50 najciekawszych prac, zostaną nagrodzone 3:  jury konkursowe wybierze dwóch zwycięzców, trzeci projekt zostanie wybrany przez fanów w głosowaniu. Razem z Pioneerem fani bawią się, słuchają, grają i wprowadzają swój pionierski styl.

Konkurs animowany jest na like page Pioneer Polska i stanowi jeden element z działań jakie podejmowane będą w trakcie kampanii promocyjnej w social media.Strategią działań w mediach społecznościowych obejmującą m.in. Facebook, Pinterest, Youtube, oraz ich prowadzeniem zajmuje się agencja NetCenter Solution.

http://www.facebook.com/Pioneer.Polska