„Monster High” – strrrasznie fajna gra karciana

Uczniowie ze Straszyceum są dobrze znani dzięki serii książek, kreskówek oraz wydanemu na początku roku przez Egmont magazynowi „Monster High”. Teraz będzie można poznać ich jeszcze lepiej dzięki grze karcianej! Na rynku ukazała się właśnie „strrrasznie fajna gra” , którą pokochają nie tylko fani upiornych dzieciaków!

W Straszyceum nic nie jest takie na jakie wygląda. W każdym bądź razie uczniowie, którzy tu uczęszczają nie są typowi. Nietypowa jest także gra wydana właśnie przez Egmont. Przede wszystkim dlatego, że może grać w nią aż 12 osób! I to jej niezaprzeczalny atut! Przyda się zarówno w szkole, podczas przerwy, jak i w czasie wakacji! Dzięki niej łatwiej będzie przełamać pierwsze lody, poznać nowych znajomych, czy nawiązać przyjaźnie, być może tak upiornie fantastyczne, jak te z „Monster High”.

Gra toczy się w diabelnie szybkim tempie. Każda rozgrywka trwa ok. 15 min i trzeba wykazać się nie lada refleksem. Podczas gry zdobywa się karty z postaciami z „Monster High” – jest ich w sumie 48. Posiadanie 4 kart z tym samym bohaterem chroni gracza przed wyeliminowaniem z gry przez upiornie czarny żeton.

Gra „Monster High”, dzięki poręcznemu formatowi pudełka może dostarczać zabawy wszędzie, bez względu na pogodę, miejsce w którym jesteśmy i osoby, które spotykamy. Tym bardziej, że fanów „Monster High” można znaleźć wszędzie!

MONSTER HIGH

Gra karciana dla 4-12 graczy

Wiek: 8-108 lat

Cena: 49,90 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu