Przejdź do treści

KONBET „Liderem Rynku 2012”

Firma KONBET otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Lidera Rynku 2012” w dziedzinie systemów stropowych. Tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom, których produkty i usługi odznaczają się wysoką jakością oraz innowacyjnością.

24 maja w warszawskim hotelu Sheraton przedstawiciel firmy KONBET – Artur Kisiołek, pełniący funkcję Prezesa Zarządu odebrał zaszczytne wyróżnienie „Lidera Rynku 2012”. W uroczystej gali brali udział Zygmunt Chajzer i Katarzyna Skrzynecka, która umiliła wieczór swoim solowym występem.

– Poszukujemy nowych rozwiązań dopasowanych po potrzeb klienta, zapewniających oszczędność czasu i kosztów prac wykonawczych. – mówi Artur Kisiołek, Prezes Zarządu firmy KONBET Sp. z o. o – W ostatnich latach skoncentrowaliśmy się na udoskonaleniu produktów pod kątem szybkości i wygody montażu, czego efektem jest Lekki Strop Panelowy SMART. Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie, że nowatorskie myślenie nie tylko sprawdza się w branży budowlanej, ale jest także niezbędne do ciągłego rozwoju firmy.

Celem odbywającego się już od 2007 roku konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wprowadzających innowacyjne rozwiązania technologiczne. Plebiscyt wyłania liderów, którzy wyróżniając się odwagą i przedsiębiorczością, stanowią przykład dla innych.

Konkurs „Lider Rynku” pobudza rywalizację na polskim rynku i sprawia, że firmy, które osiągnęły trwałą przewagę są za to nagradzane. Plebiscyt rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.