Przejdź do treści

Samsung Fotoblog Awards – weź udział w wyjątkowym konkursie

SwiatObrazu.pl oraz firma Samsung zapraszają do udziału w konkursie Samsung Fotoblog Awards.

Załóż fotoblog lub zaprezentuj ten, który prowadzisz i wygraj nagrody: 3 aparaty fotograficzne Samsung Smart Foto WB850F w wakacyjnym zestawie z voucherem na kwotę 3000 zł na dowolną wycieczkę z biurem podróży Itaka, 3 kamery Samsung W350, oraz e-booki i e-kursy dla fotografujących przygotowane przez redakcję SwiatObrazu.pl.

Żyjąc coraz intensywniej doświadczamy wielu emocji i przeżyć. Chcąc aby pozostały nam po nich nie tylko wspomnienia, utrwalamy je na fotografiach. Dzięki temu możemy również dzielić się naszymi wrażeniami z innymi. Jedną z form, która to umożliwia jest fotoblog, który może stać się naszym osobistym pamiętnikiem lub portfolio autora, otwierającym mu drogę do zostania zawodowym fotografem.

Fotografując chcemy dzielić się naszymi zdjęciami, oczekując uwag, sugestii, komentarzy i nowych pomysłów.  Fotoblog to znakomity sposób na to, aby obrazem przekazać nasz stosunek do rzeczywistości, podzielić się wrażeniami, dając jednocześnie sposobność oceny naszej pracy i nawiązania nowych, często bardzo inspirujących znajomości.

Dlatego SwiatObrazu.pl oraz firma Samsung ogłaszają konkurs: Samsung Fotoblog Awards. Zachęcamy do świadomego fotografowania, wspólnego rozwijania swoich umiejętności i twórczego podejścia do fotografii, która pokazuje nie tylko obrazy, ale również towarzyszące im emocje.

Przygotowaliśmy specjalną platformę, dzięki której każdy może w prosty sposób założyć fotoblog lub zaprezentować już istniejący. Prowadzenie fotoblogu to gwarantowany sposób na systematyczny rozwój pasji fotografowania, na odpoczynek, rozrywkę oraz na dużą satysfakcję.

Bloguj z serwisem SwiatObrazu.pl oraz firmą Samsung i wygraj wyjątkowe nagrody!

Konkurs trwa od 15 czerwca do 15 września 2012 r.

Czytaj regulamin

Załóż lub zgłoś fotoblog

Nagrody

I miejsce w kategorii „Życie codzienne”,  „Podróże”,  „Moda”

Aparat fotograficzny Samsung Smart Foto WB850F oraz voucher na kwotę 3000 zł na dowolną wycieczkę z oferty biura podróży Itaka (do wykorzystania do 24.06.2013 r.).

Uniwersalny, niewielki i o potężnych możliwościach. Nowy Samsung WB850F bazuje na 16-megapikselowej, podświetlanej od tyłu matrycy CMOS oraz świetnym dla podróżników obiektywie z 21-krotnym zoomem optycznym. Co najlepsze, nie jest to tylko zabieg marketingowy – rzeczywiście otrzymujemy szkło o ciekawym zakresie ogniskowych (od 23 do 483 mm) i dobrej jasności (f/2.8-5.9). Podczas Waszej wyprawy przyda się także zintegrowany moduł GPS, który pomoże w geolokalizacji oraz opcja łączności bezprzewodowej, zapewniająca szybki i wygodny transfer plików do laptopa. A wszystkim możecie zarządzać dzięki dużemu, trzycalowemu ekranowi AMOLED. Przetestuj funkcję WI-FI on-line.

Najciekawszy komentarz miesiąca

Kamera Samsung W350

Kamera Samsung W350 nagrywa poruszające się obiekty na głębokości do 3 metrów. Dzięki pyłoszczelnej obudowie niestraszny jej pył i piasek, a odporność na wstrząsy sprawia, że jest niezbędnym elementem wyposażenia podczas każdej wyprawy. Matryca CMOS BSI (Back Side Illuminated) o rozmiarze 5 MP jest dwukrotnie bardziej światłoczuła niż standardowa matryca CMOS, redukując szumy i zniekształcenia obrazu. Natomiast obiektyw o jasności F2.2 umożliwia robienie zdjęć z wyższą prędkością migawki.

Wybór redakcji SwiatObrazu.pl „Fotoblog miesiąca”

Pakiet podstawowy w Strefie Wiedzy SwiatObrazu.pl w postaci e-booków:

  • Poznaj swoją lustrzankę – praktyczny przewodnik
  • Świat barw w fotografii cyfrowej – praktyczny przewodnik
  • Vademecum selekcji, czyli jak przeglądać i oceniać swoje fotografie
  • Wzory pism i umów dla fotografa
  • Profesjonalny fotograf ślubny – wzory pism i umów z komentarzem
  • Stare zdjęcia od nowa – praktyczny poradnik o fotografii analogowej

Wybór redakcji SwiatObrazu.pl „Wpis tygodnia”

Dostęp do błyskawicznego e-kursu wybranego spośród następujących tytułów:

  • Zrozumieć fotografię
  • Zrozumieć RAW
  • Zrozumieć HDRI

Załóż fotoblog i weź udział w konkursie