Przejdź do treści

Kredyt z „gwiazdkami” – czego nie uczą w szkołach biznesu XIII Spotkanie w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Krakowie

26 czerwca 2012 (wtorek) w godzinach 18:00-20:00 zapraszamy na XIII Spotkanie w ramach projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Krakowie pt. Kredyt z „gwiazdkami” – czego nie uczą w szkołach biznesu (zwłaszcza na zajęciach z bankowości). Spotkanie odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, ul. Westerplatte 11.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie na spotkanie z Gościem Inspirującym, którym będzie Wiktor Cwynar. Pełni on funkcję wicedyrektora Instytutu Badań i Analiz Finansowych i zastępcy redaktora naczelnego Finansowego Kwartalnika Internetowego e-Finanse. Jest też partnerem w Polskim Funduszu Inwestycji. Wcześniej sprawował między innymi funkcje rektora WSB-NLU w Nowym Sączu i Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Prowadzi zajęcia z finansów dla studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz dla menedżerów na studiach podyplomowych i MBA, w tym z zakresu przywołanej w tytule warsztatów bankowości. Jego komentarze gospodarcze można śledzić w serwisie www.ibaf.edu.pl (http://ibaf.edu.pl/pressroom,IBAF-w-mediach,felietony_w.cwynar.html).

Wstęp jest bezpłatny! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na mail: istolarska@wse.krakow.pl.