Przejdź do treści

Digital Signage dzięki marce Triline

AB – największy dystrybutor IT i CE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wprowadza pierwsze rozwiązanie Digital Signage dla telewizji w HD, pod marką własną Triline.

Triline WAVE BOX Start HD to proste, intuicyjne i niedrogie rozwiązanie Digital Signage adresowane dla każdego, kto chciałby uruchomić niewielką sieć ekranów i dotrzeć do swoich klientów w nowoczesny, atrakcyjny i dynamiczny sposób.

Triline WAVE BOX Start HD składa się z następujących pakietów: Player WAVE BOX HD, oprogramowanie WAVE Start oraz roczny abonament WAVE Serwer. Jest to pakiet typu „plug and play” – wystarczy podłączyć go do sieci Internet, zasilania oraz monitora i już można zarządzać wszystkimi playerami w sposób intuicyjny i prosty, dzięki serwisowi dostępnemu na każdym komputerze poprzez przeglądarkę WWW. Całe rozwiązanie dostępne jest w pudełku – gotowe do pracy.

Dzięki rozwiązaniu tego typu można: dynamicznie zaprezentować ofertę swoich produktów i usług, tworzyć własne kanały reklamowo-informacyjne na podstawie zdjęć, filmów, animacji i informacji tekstowych, emitować bieżące informacje z serwisów internetowych oraz zarządzać swoją siecią TV poprzez przeglądarkę WWW.

Priorytetem jest dla nas wysoka jakość produktów. Każdy egzemplarz poddawany jest rygorystycznym procedurom testowym mającym na celu kontrolę kompatybilności oraz stabilności działania – powiedział Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A. Dowodem wysokiej dbałości o standardy jakościowe jest obecność sprzętu marki Triline na liście zgodności między innymi z systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz 3 letnia gwarancja sprzętu.

W swoim portfelu AB posiada obecnie ponad 600 światowych marek, a w ramach rozwoju oferty produktów własnych wprowadza również rozwiązanie dla telewizji HD pod marką Triline. Nowe kierunki rozwoju spółki są wyznacznikiem jej elastyczności i odpowiedzią na globalne i lokalne trendy rynkowe.