Przejdź do treści

Wyszukaj najatrakcyjniejsze promocje w sklepach sieci E.Leclerc

Francuska sieć hipermarketów E.Leclerc nawiązała współpracę z nowym, mobilnym systemem wyszukującym produkty w promocyjnych cenach na terenie całej Polski – Streetmobile.pl.

Działanie systemu jest bardzo proste – wystarczy poświęcić chwilę na darmową, internetową rejestrację, aby uzyskać dostęp do wielu atrakcyjnych promocji obejmujących szeroką gamę produktów i usług. Od teraz Klienci mogą też wyszukiwać i wykorzystywać najatrakcyjniejsze promocje w sklepach sieci E.Leclerc. Wystarczy na stronie internetowej systemu wybrać interesujący nas dział tematyczny i zawęzić pole wyszukiwania do naszego miasta lub nawet ilości kilometrów od adresu pod jakim obecnie się znajdujemy. Po znalezieniu odpowiedniego produktu udajemy się do wyszukanego przez nas okolicznego sklepu i kupujemy wybrany towar w promocyjnej cenie. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostęp do platformy jest też możliwy dzięki mobilnej aplikacji na systemy Android i iOS.

Dzięki kooperacji sieci E.Leclerc z nowopowstałą platformą Streetmobile.pl Klienci sieci z całej Polski mają dostęp do najlepszych jakościowo produktów, teraz w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. W systemie już  teraz dostępna jest spora pula artykułów, a ich liczba będzie się stopniowo powiększać. W akcji bierze udział wszystkie 40 sklepów E.Leclerc na terenie naszego kraju.