Trzy produkty Franke zaproszone do udziału w konkursie Dobry Wzór 2012

Aż trzy urządzenia Franke otrzymały zaproszenia do 19 już edycji konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod patronatem Ministra Gospodarki.

Eksperci zaproszeni do współpracy przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego  poddali szczegółowej analizie ofertę ponad 700 firm, kwalifikując ostatecznie do konkursu 868 produktów i 102 usługi. Trzy produkty Franke: Okap ścienny Hoop, płyta indukcyjna FHFB 6421 FLEXI  oraz armatura z linii Centinox,  zostały zakwalifikowane do konkursu w najpopularniejszej kategorii „Sfera Domu”.

Ocenie zostały poddane nie tylko walory estetyczne, ale także użytkowe i funkcjonalne. Eksperci skupili się również na innowacjach technologicznych oraz materiałowych, aby spośród wszystkich produktów i usług wyłonić te najlepsze, które będą ubiegać się o nagrody.

Firma Franke od ponad stu lat dostarcza najwyższej jakości wyposażenie kuchenne do domów i mieszkań na całym świecie. Opracowuje i wdraża nowatorskie technologie, odważnie przełamuje stereotypy związane z formą i funkcją wielu urządzeń, a szczególnie okapów kuchennych, z których jeden model został nominowany w konkursie Dobry Wzór. Funkcjonalne, ale jednocześnie zaskakujące są nowoczesne modele armatury kuchennej, zlewozmywaków oraz płyt i piekarników sygnowanych logo Franke, a jakość i precyzja wykonania są bezkompromisowe.

Konkurs Dobry Wzór, organizowany  przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego to marka, której nie trzeba przedstawiać. Znają ją przedsiębiorcy, projektanci, dziennikarze oraz konsumenci.  Zaproszenie do udziału w tym prestiżowym konkursie jest dla firmy prawdziwym wyróżnieniem. Klientom natomiast daje gwarancję , że do ich rąk trafia produkt piękny, oryginalny, ale przede wszystkim funkcjonalny i spełniający współczesne oczekiwania, co skwapliwie potwierdzają ekspertyzy ekspertów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu