Przejdź do treści

„Prometeusz” – rusza przedsprzedaż biletów w kinach Cinema City oraz IMAX

„Prometeusz” – najnowsze dzieło Ridleya Scotta bije kolejne kasowe rekordy. W pierwszy weekend film zarobił ponad 50 milionów dolarów. Niesamowita kosmiczna podróż w trójwymiarze już 20 lipca trafi na srebrne ekrany polskich kin. Cinema City oraz IMAX na miesiąc przed polską premierą specjalnie dla fanów science-fiction uruchamiają przedsprzedaż biletów na „Prometeusza”. To nie wszystko! Sieć kin, specjalizująca się w innowacyjnej technologii kinowej, przygotowała również specjalne nocne seanse w dniu premiery! Obejrzyj jako pierwszy najgorętszy film sezonu na gigantycznych ekranach IMAX.

Ridley Scott znany jest z tego, że do kręcenia swoich filmów korzysta z najnowszych zdobyczy technologii. „Prometeusz” to pierwszy film reżysera nakręcony w technice 3D – twórcy skorzystali z niej, żeby podkreślić sceny ukazujące technologię przyszłości i walkę bohaterów z obcymi. Tylko gigantyczne ekrany IMAX – mierzące18 metrów wysokości i24 metry długości – w niewiarygodny sposób potrafią oddać najbardziej spektakularny obraz science-fiction tego sezonu!

Niewyobrażalna głębia kosmosu i mrok najodleglejszych zakątków wszechświata w niesamowitej jakości 3D!

„Polecam wybranie się na to do kina. Gwarantuję, że czeka was niezapomniany seans” – przekonuje Ridley Scott.

Niesamowita gratka dla wielbicieli kultowej sagi „Obcy”! Już 20 czerwca, na miesiąc przed polską premierą w kinach Cinema City oraz IMAX uruchomiona zostanie przedsprzedaż na „Prometeusza” – najnowsze dzieło Ridleya Scotta, twórcy takich filmów jak, „Helikopter w ogniu” czy „Gladiator”. „Prometeusz” – jako prequel „Obcego” – opowiada o prapoczątkach „alienów”, których przygody obejrzały miliony widzów na całym świecie. W rolach głównych zobaczymy Noomi Rapace, niezapomnianą Lisbeth Salander z „Dziewczyny z tatuażem” oraz Michaela Fassbendera.

Nie czekaj! Już 20 lipca przyjdź do IMAX na pierwszy film science fiction Ridleya Scotta od czasu legendarnego „Łowcy androidów” i daj się porwać w niezapomnianą podróż do świata obcych wraz załogą „Prometeusza”.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.

Godziny seansów w tygodniu 20-26.07 – 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30.