iStockphoto.com – pierwszy w Polsce serwis internetowy typu stock

iStockphoto.com to pierwszy w Polsce serwis internetowy typu stock, który gromadzi obrazy, dźwięki i pliki video tworzone przez użytkowników, udostępniając je następnie na licencji royalty-free. Dostrzegając potencjał tkwiący w polskim rynku – iStockphoto właśnie zdecydował się otworzyć swoje przedstawicielstwo w Polsce.

Zredukowane budżety reklamowe i szybko rosnący popyt na materiały dostępne na iStockphoto, wpłynęły na dynamiczny wzrost sprzedaży na polskim rynku. To jest idealna okazja dla wszystkich firm, aby korzystać z profesjonalnych zdjęć po „amatorskich” cenach. Wszystkie pliki są sprzedawane na licencji royalty-free – płacisz raz i korzystasz z danego pliku tak długo, jak jest Ci potrzebny – mówi Dittmar Frohmann, Director International Product. Jest mi niezmiernie miło również poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z Andrzejem Krzysztofowiczem, który stanie przed zadaniem dotarcia z ofertą iStockphoto do nowych klientów i zagwarantowania, że nasz produkt będzie idealnie dopasowany do wymagań polskich użytkowników – dodaje Frohmann.

Krzysztofowicz posiada wieloletnie doświadczenie w branży online. Pracował przy rozwoju wielu serwisów na polskim rynku, między innymi wspierając ostatnio jednych z liderów w swoich kategoriach – C-date.com i be2.com. Cieszę się, że będę miał okazję reprezentować tak silną markę na polskim rynku. iStock w Polsce już jest świetnie rozpoznawalnym i znaczącym graczem, a więc moim głównym celem będzie zbudowanie jeszcze większej i bardziej zróżnicowanej bazy klientów – mówi Krzysztofowicz.

iStockphoto posiada w swojej bazie ponad 10 milionów najwyższej jakości zdjęć, ilustracji, plików dźwiękowych i video, na które stać wszystkich, i z których każdy może skorzystać. To właśnie tutaj graficy, reklamodawcy, przedsiębiorcy i blogerzy szukają niedrogich plików graficznych, by łatwiej opowiedzieć własną historię. iStock w 2000 roku zrewolucjonizował rynek obrazów stockowych poprzez komercyjne udostępnianie prac fotografów-hobbystów, sprzedając zdjęcia bardzo wysokiej jakości w cenach już od 1 dolara.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu