Hotelove – polskie hotele z klasą w nowej serii DOMO+

Artystyczne, designerskie, elitarne, awangardowe – jakie są współczesne polskie hotele? 8 lipca o godzinie 16:15 DOMO+ zaprasza na premierowy odcinek najnowszej, autorskiej serii, w której Dorota Szelągowska ocenia najciekawsze z nich.

– DOMO+ z uwagą śledzi wszelkie pozytywne zmiany mające wpływ na nasze otoczenie i chce pokazywać je w swoich programach. Goście hotelowi zwracają baczną uwagę na to, gdzie spędzają upragnione wakacje, co owocuje podniesieniem jakości usług, powstawaniem nowych, oryginalnych miejsc czy przywracaniem świetności historycznym obiektom. W serii „hotelove” zabierzemy widzów w podróż po najciekawszych i najpiękniejszych hotelach w Polsce – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor kanału DOMO+.

Prowadząca serię „hotelove” Dorota Szelągowska i towarzysząca jej ekipa DOMO+ wcielają się w rolę gości hotelowych. Sprawdzają czy dane miejsce jest odpowiednie np. na szalony wieczór panieński, romantyczną rocznicę ślubu, weekendowe zakupy ze znajomymi czy rodzinny wyjazd z małymi dziećmi. Szelągowska nie zadowala się informacjami z folderów reklamowych czy pochodzącymi od właścicieli hoteli, ale sama uważnie weryfikuje ofertę. Hotele, które przejdą pozytywnie test ekipy „hotelove” mogą liczyć na wyróżnienie znakiem „+” od telewizji DOMO+ w kategorii najpiękniejszych hoteli w Polsce.

Dorota Szelągowska bardzo dokładnie sprawdza, co oferuje dany hotel – od designu, przez wszystkie elementy ważne z punktu widzenia gościa: wielkość i wyposażenie pokoi, udogodnienia w łazienkach, wygodę łóżek, czy widok z okna. Spotyka się też z szefem kuchni, sprawdza smak i różnorodność dań w restauracji oraz ofertę room service. Odwiedza części relaksacyjne – SPA i wellness, sale klubowe, bary… I w końcu ocenia czy dany hotel rzeczywiście spełnił jej oczekiwania.

Każdy odcinek „hotelove” będzie poświęcony jednemu, niezwykłemu miejscu. W serii zaprezentowane zostaną m.in. słynny już od międzywojnia hotel Monopol w Katowicach czy luksusowy The Granary La Suite we Wrocławiu. Dorota Szelągowska przyjrzy się komfortowemu Hiltonowi w Gdańsku, hotelowi Staremu w Krakowie – zdobywcy tytułu „najpiękniejszego hotelowego wnętrza w Europie” czy awangardowemu Blow Up Hall w Poznaniu.

Premiera: DOMO+, niedziela, 8 lipca 2012, 16:15

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu