Przejdź do treści

Grzegorz Skawiński w TopGuitar

W czerwcowym numerze TopGuitar publikujemy rozmowę z jednym z najbardziej znanych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, a także sprzęt Skawy – głównie instrumenty, efekty, wzmacniacze, z jakich korzystał podczas sesji nagraniowych do płyty „Me and My Guitar”.

W ciągu trzech ostatnich miesięcy na łamach TopGuitar mieliśmy okazję poznać bliżej Grzegorza Skawińskiego i jego najnowszą gitarową płytę. Jak zapowiadaliśmy, publikujemy pozostałą część rozmowy naszych redaktorów, Grzegorza Ufnala i Maćka Wardy, z jednym z najbardziej znanych gitarzystów polskiej sceny muzycznej jeszcze sprzed oficjalnego ukazania się albumu „Me and My Guitar”.

„Me & My Guitar” Grzegorz Skawińskiego jest najlepiej wyprodukowaną płytą gitarową, jaka dotąd ukazała się na naszej rodzimej scenie. Artysta zawsze słynął z wielkiej dbałości o jakość dźwięku swoich gitar, a dla kolegów po fachu jest prawdziwym sprzętowym guru.

Co sam artysta sądzi o płycie? Jak wspomina nagrania i co myśli o swoich przyszłych płytach – dowiedzcie się już teraz z wywiadu w czerwcowym wydaniu magazynu TopGuitar.

http://topguitar.pl/newsy/topguitar-czerwiec-2012/