Przejdź do treści

Czytelnicy sport auto przyznali pierwsze miejsce Webasto

57 procent z przebadanych 12 365 czytelników jednego z wiodących niemieckich magazynów motoryzacyjnych sport auto uznało, że samochód marzeń powinien być wyposażony w ogrzewanie postojowe Webasto. To już trzecia nagroda przyznana tej marce w 2012 roku.

„Gdy czytelnicy myśleli o ogrzewaniu postojowym – myśleli właśnie o Webasto” – powiedział Klaus Hemmer, szef niemieckiego oddziału Webasto. – „Oprócz niezawodności naszych urządzeń i komfortu związanego z ich użytkowaniem, kierowcy docenili także nową, intuicyjną aplikację na iPhone i Android Smartphone do zdalnego sterowania ogrzewaniem oraz wentylacją pojazdu.”

Już po raz 32, czytelnicy niemieckiego magazynu motoryzacyjnego sport auto zostali poproszeni o stworzenie swojego wymarzonego samochodu na bazie piętnastu aut produkowanych seryjnie, dziesięciu tuningowanych i czterech w klasie specjalnej. Najczęściej wybierane marki samochodów i dostawcy wyposażenia branży motoryzacyjnej otrzymały tytuł „Najlepszej Marki 2012”. Szczegółowe wyniki ankiety zostały opublikowane w numerze 7/12 magazynu sport auto.