Przejdź do treści

Sizeer Premium w CH Wola Park w Warszawie

Po trwającym 2 tygodnie remoncie salon Sizeer w CH Wola Park w Warszawie zyskał zupełnie nowy wygląd. Jest czwartym z kolei salonem w koncepcji Premium. Wszystko za sprawą nowej strategii, wdrożonej w obrębie sieci, która zakłada podnoszenie standardów salonów Sizeer.

Sizeer jest największą multibrandową siecią w Polsce. W ofercie posiada najmodniejsze buty i ubrania Nike, adidas, Reebok, Puma, Ecco, Lacoste, Timberland, Bench. Salon ma powierzchnię 124m2 a w Woli Park jest od samego początku istnienia Centrum, czyli od 2002 roku.

Remont w Woli Park to konsekwencja nowej polityki, którą staramy się wdrażać od końca 2010 roku– mówi Katarzyna Kamińska-Nobis, dyrektor Departamentu Administracji i Najmu MIG. – Rozwijamy sieć na polskim rynku, dbając jednocześnie o wygląd obecnych salonów. Bardzo zależy nam na podnoszeniu standardów w każdej dziedzinie – nie tylko w zakresie oferty produktowej czy obsługi klienta. Nowoczesny design naszych sklepów jest także priorytetem. Salony Sizeer są nowoczesne, dopracowane, a dzięki koncepcji Premium – stanowią wizytówkę każdego pasażu handlowego. Dla nas – to szansa na jeszcze lepsze wyeksponowanie produktów.

Remont rozpoczął się na początku maja. Za projekt oraz organizację odpowiada Dział Techniczny MIG. Pochłonął ok. 500 tysięcy złotych.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear, a także właściciel sieci outletów 50 style oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.