Ruszył nowy program lojalnościowy „Klub Cinemaniaka”

Serwis VOD Cineman.pl uruchomił program lojalnościowy, skierowany do obecnych klientów i nowych użytkowników portalu. Program umożliwia zbieranie punktów za zakupy i ich wymianę na filmy.

Od 11.06.2012 użytkownicy Kina Internetowego Cineman.pl, którzy zarejestrują się w programie „Klub Cinemaniaka”, otrzymują punkty za wszystkie zakupy na portalu. Dodatkowo wysoko premiowane jest polecenie serwisu znajomym. Za każdą skuteczną rekomendację przyznawane jest 80 punktów. Już taka ilość jest wystarczająca, by dokonać wymiany na pierwszy film.

Do „Klubu Cinemaniaka” może przystąpić każdy, kto już ma konto na Cineman.pl lub je założy i wyrazi zgodę na udział w programie. Użytkownik przystępujący do programu otrzymuje 20 punktów na start. Każdy zakup dokonany na Cineman.pl jest premiowany – za każdą wydaną pełną złotówkę „klubowicz” otrzymuje punkt. Od momentu przystąpienia do programu punkty są rejestrowane na koncie uczestnika w serwisie.

Użytkownik sam może wybrać, na co wymieni zgromadzone punkty – zgodnie z wartością podaną przy każdym filmie. W katalogu nagród znajdują się wszystkie filmy z oferty portalu (ponad 680 tytułów), w tym premiery i filmy dostępne w jakości HD. Co miesiąc baza nagród jest powiększana o kolejne pozycje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu