Przejdź do treści

Lenovo prezentuje inspirujące ultrabooki

Wraz z rozpoczęciem globalnej kampanii marketingowej „Book of Do” firma Lenovo poinformowała dziś o dostępności w Polsce wyczekiwanych Ultrabooków IdeaPad U310 i U410.

Te wyposażone w procesory Intel® Core™ 3. generacji nowe urządzenia Lenovo Ultrabook™ z serii U obniżają cenową poprzeczkę płaskich, lekkich i ultraszybkich komputerów mobilnych bez uszczerbku dla jakości i elegancji. Ogólnoświatowa kampania reklamowa „Book of Do” podkreśla zalety i funkcje wyróżniające nowe ultrabooki.

1 IdeaPad, Lenovo, PROMO, U310, U410Ultrabooki Lenovo oferują najlepsze funkcje tradycyjnych notebooków — wysoką wydajność obliczeniową, dużą pojemność pamięci i pełny dźwięk — oraz elegancję i najbardziej pożądane cechy tabletów, takie jak szybkie uruchamianie i wznawianie działania oraz całodzienna praca baterii. Wysmukła, nawiązująca wyglądem do książki konstrukcja spodoba się dbającym o nowoczesny styl konsumentom, a do wyboru są różne kolory obudowy, takie jak szafirowoniebieski, wodny niebieski, różowy, grafitowoszary i czerwony metalik.

„Ultrabooki to przełomowe produkty, które zmienią sposób myślenia o konstrukcji notebooków, a także oczekiwania pod względem wydajności tak płaskich i lekkich urządzeń” — powiedział Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska. „Dzięki ultrabookom Lenovo klienci nie muszą już wybierać pomiędzy efektywną pracą a stylowym wyglądem. Ultrabooki IdeaPad z serii U stanowią połączenie tych zalet, dzięki czemu są znakomitym narzędziem do zarządzania wszystkimi aspektami cyfrowego życia”.

Ultrabooki — książkowy przykład wszechstronności

Cienkie jak mała książka w miękkiej okładce komputery U310 (13,3″) i U410 (14″) mierzą odpowiednio zaledwie 18 mm i 21 mm grubości, a ważą jedynie 1,7 kg i 1,9 kg. Pomimo płaskiej i lekkiej konstrukcji urządzenia te oferują wydajność wystarczającą do każdej mobilnej pracy — zapewniają to procesory 3. generacji Intel® Core™ i3, i5 lub i7 oraz pamięć masowa do 1 TB; grafika NVIDIA GeForce® i bateria działająca do dziewięciu godzin w przypadku modelu U410, a w przypadku U310 — dysk twardy 500 GB i bateria wystarczająca nawet na siedem godzin pracy. Realistyczny dźwięk oferuje technologia Dolby® Home Theatre® v4, a Intel® Wireless Display (WiDi) umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie wideo i innych multimediów na dowolnym dużym ekranie.

Najnowsze Ultrabooki Lenovo dostępne z dyskami SSD 32 GB do buforowania danych skracają czas oczekiwania na start systemu. Dzięki nowej certyfikacji Lenovo Enhanced Experience 3 for Windows 7 nowe Ultrabooki uruchamiają się i wznawiają działanie po uśpieniu ultraszybko — w czasie o 40% krótszym niż urządzenia niezoptymalizowane. Funkcja Lenovo Smart Update dodatkowo zwiększa komfort użytkowników — ultrainteligentne modele U310 i U410 automatycznie sprawdzają pocztę e mail, komunikatory i wiadomości z serwisów społecznościowych nawet w trybie uśpienia. Prezentację produktu można obejrzeć tutaj.

Ultrabookom Lenovo towarzyszy pełna oferta usług gwarancyjnych i ochronnych, takich jak rozszerzenie gwarancji z naprawą u klienta, ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami czy wymiana wbudowanej baterii. Zmniejszają one niedogodności i skracają czas niedostępności komputera w nagłych wypadkach.

Ceny i dostępność

Ultrabooki IdeaPad z serii U są dostępne w Polsce od 14 czerwca, natomiast modele U410 pojawią się na sklepowych półkach od lipca. Ceny detaliczne aktualnie dostępnego modelu IdeaPad U310 zaczynają się od 3199 pln oraz od 2999 pln w przypadku modelu IdeaPad U410.