Przejdź do treści

Wypróbuj Jedynkę Ogród Barw – i odmień swoje wnętrze

Wiele osób wykorzystuje letnie miesiące na przeprowadzenie remontu. Najprostszym sposobem, by nadać mieszkaniu zupełnie nowy charakter jest zmiana kolorystycznej aranżacji wnętrza. Zanim do niej przystąpimy, warto skorzystać z testerów farby. Taką możliwość daje, dołączona do najnowszego numeru dwutygodnika „Pani Domu” (nr 12, na rynku od 11 czerwca), saszetka z farbą Jedynka® Ogród Barw.

O całościowym stylu wnętrza w ogromnym stopniu decyduje jego kolorystyka. Stworzenie odpowiedniej kompozycji barw nie jest jednak łatwym zadaniem. Wybierając kolory ścian w danym pomieszczeniu pamiętajmy, aby wziąć pod uwagę rodzaj światła w jakim będą one ostatecznie oglądane. Istotne jest również, by odcień farby współgrał z kolorystyką i stylem wszystkim elementów wyposażenia. Aby uzyskany efekt był dla nas całkowicie satysfakcjonujący, warto skorzystać z testerów farb.

Próbka farby Jedynka® Ogród Barw w postaci 50. ml saszetki (kolor Żółta renkloda) została dołączona do dwutygodnika „Pani Domu” (nr 12). Jest ona pomocna, jeśli planujemy przeprowadzenie remontu, bądź szukamy inspiracji dla stworzenia w naszych wnętrzach energetyzujących aranżacji. Kolor Żółtej renklody przywodzi na myśl atmosferę słonecznego lata, wakacyjnych podróży i aromat soczystych owoców. Ten odcień jest łatwy w aranżacji, dobrze komponuje się zarówno z tonacjami z tej samej palety, jak i z barwami kontrastowymi. Pasuje do każdego pomieszczenia, a zwłaszcza do pokoju dziennego, wprowadzając do niego ciepło i radość oraz rozświetlając przestrzeń.

Korzystając z próbki farby mamy możliwość przetestowania nie tylko konkretnego odcienia, ale też właściwości produktu takich jak: wydajność, siła krycia czy  łatwość  aplikacji. Cechą szczególną Jedynki® Ogród Barw jest System Potrójnej Aktywności Powłoki, gwarantujący doskonałe krycie, trwałość wymalowań oraz mikrowentylację, co umożliwia oddychanie ścian. Jedynka® Ogród Barw ma ponadto ekologiczną i nowoczesną recepturę. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, szybko schnie, a gęsta konsystencja jest gwarancją malowania bez kapania. Dodatkowym atutem produktu jest łagodny zapach podczas malowania i tuż po nim.

 

Jedynka® Ogród Barw

Stopień połysku mat
Kolorystyka 32 gotowe kolory
Wydajność do 14 m2/ l
Czas schnięcia ok. 2 h
Opakowanie 2,5 l;5 l
Cena 45,65 zł /2,5 l
Gdzie kupić? http://www.farbyjedynka.pl/punkty-sprzedazy