Przejdź do treści

Szpilki kontra football w Centrum Handlowym NoVa Park

Już w dniach 16-17 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – odbędzie się event „Szpilki kontra piłka”. W samym środku sportowych emocji rozbudzonych przez UEFA EURO 2012 odbędzie się niezwykłe spotkanie, w czasie którego klientki NoVa Park będą mogły kibicować urodzie. Prezentacje najnowszych kolekcji, spotkanie ze stylistką czy żywe wystawy sklepowe to tylko niektóre z atrakcji czekające na wszystkich, którzy chcą odpocząć od piłkarskiej Strefy Kibica.

Event „Szpilki kontra piłka” to szereg atrakcji dla wielbicielek mody i urody. W czasie najbliższego weekendu klienci NoVa Park będą mogli skorzystać z porad profesjonalnej stylistki i wizażystki – Mili Stojanowskiej. Zaproszony gość służyć będzie pomocą m.in. przy trafnym komponowaniu ubioru z własną sylwetką. Program spotkania przewiduje również prezentację najnowszych kolekcji na specjalnie stworzonych Wyspach Manekinów, a także przez piękne modelki będące swoistymi żywymi manekinami na wystawach sklepowych. Poznanie obowiązujących trendów modowych to idealny sposób na odświeżenie szafy przed zbliżającymi się wakacjami.

Największą atrakcją sobotniego wydarzenia będzie Wielki Konkurs z nagrodą główną w wysokości 1000 złotych do wydania na terenie galerii NoVa Park. Aby wygrać i cieszyć się z udanych zakupów wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: „Na co wydałbym 1000 złotych?”. Nagrodzona zostanie najbardziej kreatywna odpowiedź.

„Czerwiec to przede wszystkim miesiąc piłkarskich emocji związanych z UEFA EURO 2012, dlatego w najbliższy weekend zapraszamy wszystkie kobiety do Strefy Mody i Urody. Spotkanie ‘Szpilki kontra piłka’ to doskonała okazja, aby się zrelaksować oraz przygotować na nadchodzące lato. Moc modowych i urodowych atrakcji zaplanowanych dla naszych klientek na pewno pozwoli wziąć im wolne od wszechobecnego EURO 2012” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Centrum Handlowe NoVa Park przygotowało również liczne konkursy multimedialne dla fashionistek. „Tajemnice małej czarnej” czy „Tajemnice butów” to tylko niektóre z quizów, w których będzie można wykazać się znajomością marek najemców obecnych w NoVa Park. Najwytrwalsze klientki nagrodzone zostaną upominkiem ufundowanym przez jednego z najemców.

Event „Szpilki kontra piłka” odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2012 roku w godzinach od 13.00 do 18.00. Do dyspozycji klientów będzie także zakątek SPA oraz stanowisko wizażu perfumerii Douglas.