„Szczęśliwa mama- szczęśliwe dziecko” w Wola Parku

23 i 24 czerwca w Wola Parku odbędą się wyjątkowe spotkania, podczas których kobiety spodziewające się dziecka będą mogły skorzystać ze specjalistycznych konsultacji i profesjonalnych porad dotyczących zdrowia i opieki nad noworodkami.

Fundacja Odety Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo” powstała, by pomagać kobietom odkryć uroki macierzyństwa, a także pomóc im zadbać o siebie i swoje potomstwo od momentu poczęcia, aż do narodzin. Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, dlatego tak ważne jest, aby przyszłe mamy w szczególny sposób dbały o siebie i regularnie kontrolowały stan zdrowia i rozwoju swojego dziecka.

Aby im to ułatwić, Centrum Handlowe Wola Park przygotowuje specjalne spotkanie dedykowane kobietom spodziewającym się dziecka. 23 i 24 czerwca na terenie Centrum powstaną specjalne gabinety do przeprowadzenia badań profilaktycznych USG i USG 4D. W przygotowanych punktach konsultacyjnych porad udzielać będą m.in.: położna, pielęgniarka rodzinna, konsultant laktacyjny, fizjoterapeuta, dietetyk czy instruktor pierwszej pomocy pediatrycznej. W programie znalazły się też pokazy masażu dla niemowląt, warsztaty bezpiecznej kąpieli oraz prezentacje sposobu wiązania chust. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Gośćmi specjalnymi eventu będą: w sobotę, 23 czerwca, od godziny 11:30, Odeta Moro-Figurska, założycielka fundacji, prywatnie także mama oraz Małgorzata Ohme, psycholog dziecięcy, która w niedzielę, w godzinach 11 – 14 odpowie na pytania zainteresowanych na stoisku magazynu Gaga.

Dodatkową atrakcją towarzyszącą spotkaniu przyszłych mam w Wola Parku jest konkurs na portalu Facebook, organizowany pod hasłem „Brzuszek Maluszek”. Wystarczy przesłać zdjęcia najpiękniejszych chwil bycia w ciąży, by wygrać fantastyczne nagrody! Więcej informacji: http://www.facebook.com/WolaPark

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy do Centrum Handlowego Wola Park w weekend 23 i 24 czerwca!

Więcej informacji na: www.wolapark.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu