Przejdź do treści

Ostatnia przed wakacjami 93. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 16 i 17 czerwca zapraszamy na ostatnią przedwakacyjną – 93. edycję Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Obecność zapowiedziało już ponad 50 wystawców – deweloperów, biur pośrednictwa, banków i instytucji finansowych działających na rynku nieruchomości. Jak zawsze odwiedzający będą mogli skorzystać z niespotykanych poza targami ofert zakupu nowego lokum!

93. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie. Na imprezę zapraszamy w sobotę od 10 do 17 i w niedzielę od 10 do 16. Zainteresowani kupnem mieszkania będą mieli szansę w jednym miejscu spotkać się z deweloperami, podpytać o najnowsze inwestycje, wynegocjować korzystne warunki cenowe oraz skorzystać z niespotykanych poza targami ofert zakupu nieruchomości. Co nowego zaproponują odwiedzającym deweloperzy?

Podczas giełdy zaprezentujemy naszą najnowszą inwestycję: kameralne osiedle przy ul. Mochnackiego w Krakowie. Budowa jest już rozpoczęta, a projekt od początku cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów.– mówi Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service.- W tym roku obchodzimy 20-lecie działalności, z tej okazji dla wszystkich odwiedzających giełdę przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową: odejmujemy 200 zł od ceny każdego m2 w mieszkaniach inwestycji przy ul. Mochnackiego. Po szczegóły zapraszamy na nasze giełdowe stoisko – dodaje.

W wyborze najlepszej giełdowej propozycji pomogą odwiedzającym eksperci, deweloperzy, przedstawiciele banków i inni uczestnicy rynku nieruchomości. Wstęp na giełdę – bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Hala PTG Sokół ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie

16 czerwca, godz. 10- 17/ 17 czerwca, godz. 10- 16

wstęp wolny