Przejdź do treści

Inotel: Wprowadzamy kolejne zmiany programowe, w tym nowe kanały HD

– Po uruchomieniu w telewizyjnym pakiecie podstawowym dwóch nowych propozycji HD (TVP 1 HD i TVP 2 HD) przyszedł czas na kolejne trzy programy, w tym również dwa nadawane w wysokiej rozdzielczości – informuje Jacek Augustyniak z Inotela.

Wielkopolski Inotel to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w regionie. Po wprowadzeniu najtańszego na rynku lokalnym dwupaku – telewizji składającej się z aż 71-kanałów cyfrowych (wg stanu na dzień 05.06.2012) oraz 45-megowego internetu – przyszedł czas na kolejne zmiany programowe w ofercie telewizyjnej. Wraz z początkiem czerwca 2012 roku, nowi i dotychczasowi abonenci Inotela mogą korzystać z trzech niedostępnych wcześniej kanałów HD, które zasiliły telewizyjny pakiet podstawowy. Mowa o TVP 1 HD, TVP 2 HD oraz Next Music HD, który zastąpił program Czwórka Polskie Radio z Wizją.

Oprócz nowych pozycji HD, jakie pojawiły się w pakiecie podstawowym, telewizyjne propozycje, także te nadawane w wysokiej rozdzielczości, pojawiły się również w innych pakietach. Do pakietu Max HD operator dołożył Polsat Sport Extra HD, natomiast w pakiecie Rozrywka, w miejsce Polsat Futbol, pojawił się Poker Channel.

Już teraz operator zapowiada kolejne zmiany w zakresie nowych kanałów telewizyjnych nadawanych w rozdzielczości HD. Więcej szczegółów o ofercie możecie znaleźć na www.inotel.pl.