Morskie klimaty zagościły w Centrum Handlowym Osowa

W sobotę 9 czerwca 2012 roku w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbył się kolejny już event w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny”. Tym razem CH Osowa zamieniła się w wielki okręt, na pokładzie którego klienci galerii uczestniczyli w treningu marynarza, śpiewali szanty czy robili sobie marynarskie tatuaże. Wydarzenie „A może nad morze?” przyciągnęło do Centrum Handlowego Osowa wiele Wilków Morskich, spragnionych żeglarskiej przygody.

Mali i duzi klienci Centrum Handlowego mieli okazję spędzić sobotnie popołudnie w morskim klimacie. Zawody w siłowaniu się na rękę, „pirackie” malowanie twarzy czy udział w konkursie na najładniejszy rysunek syrenki to tylko niektóre z atrakcji zafundowane najmłodszym przybyłym do CH Osowa. Dzieci pozowały do zdjęć na tle morskiej scenerii w atelier pirackim, przymierzały stroje korsarzy oraz słuchały bajek o tematyce morskiej.

Wyjątkową gratką – w szczególności dla kobiet lubiących piękną biżuterię – było spotkanie z bursztynnikiem, który opowiadał o faktach i ciekawostkach związanych z tym niezwykłym kruszcem. Wszyscy obecni w CH Osowa mogli także podziwiać unikatową kolekcję naszyjników i bransoletek wykonanych ze „złota północy”.

„Klienci, którzy odwiedzili nasze centrum w minioną sobotę mogli poczuć już powiew letniej morskiej bryzy oraz klimat zbliżających się wakacji. Event ‘A może nad morze?’ zabrał ich bowiem w niezwykły świat morskich opowieści, gdzie czekały na nich największe Wilki Morskie oraz moc żeglarskich i pirackich atrakcji. Kolejna udana odsłona naszej akcji ‘Godziny dla Rodziny’ to dowód na to, że klienci oczekują od centrum handlowego nie tylko urozmaiconej oferty handlowej, ale także wartości dodanej w postaci zabawy i edukacji” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Sobotni event „A może nad morze?” to nie tylko zabawa, ale także edukacja. W czasie imprezy odbyło się spotkanie z ratownikiem WOPR, który nauczał, jak należy prawidłowo zachowywać się nad wodą. Wiedza zdobyta podczas kolejnej odsłony akcji „Godziny dla Rodziny” na pewno przyda się każdemu z nas.

Już 14 lipca 2012 roku odbędzie się kolejny event w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” – Piknik EDU i EKO GAME. Tym razem klienci Centrum Handlowego Osowa spotkają się z Ekologią i Nauką. W programie przewidziano m.in. naukę jazdy na segway’ach, grę Make and Brake wykonaną z odpadów, wspólne eksperymenty naukowe oraz prezentację robotów z klocków LEGO i ich umiejętności. W czasie imprezy będzie można również wziąć udział w licznych ekokonkursach oraz układać ekopuzzle.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz miesięcznik Twoja Gazeta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu