Udany debiut drugiej inwestycji Gant Development na warszawskiej Woli

Już w pierwszym miesiącu sprzedaży nabywców znalazło 21 mieszkań. To aż 30 proc. wszystkich transakcji na rynku pierwotnym w całej dzielnicy. Royal House znajduje się więc na ścieżce sukcesu wyznaczonej przez zakończony już pierwszy etap Kaskady na Woli.

Gant Development wprowadził do oferty sprzedaży w maju br. osiedle Royal House, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Powstaje tam 385 funkcjonalnych mieszkań o metrażach 23-95 m2 oraz 16 lokali komercyjnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 1,1 tys. m2. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 5.200 zł/m2, mieszcząc się w limicie przewidzianym w rządowym programie dopłat „Rodzina na Swoim”.

– Cieszymy się z sukcesu naszej nowej oferty w Warszawie już na samym jej starcie. Funkcjonalne mieszkania o niedużych metrażach i atrakcyjnych cenach to niewątpliwie kusząca propozycja. Jeśli dodamy do tego zieleń i ciszę, a jednocześnie zalety wielkomiejskiej komunikacji samochodem, tramwajem czy autobusem oraz bliskość centrum handlowego, parku czy szkół, otrzymujemy połączenie tego, co najistotniejsze przy wyborze mieszkania – komentuje Dariusz Wilk, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Gant Development S.A.

Według analiz firmy Emmerson, monitorującej rynek nieruchomości, osiedle Royal House, realizowane przez Gant Development, było najpopularniejszą inwestycją deweloperską na obszarze całej Woli, a jej udział w całkowitej sprzedaży wyniósł w maju aż 30 proc. To sukces na miarę Kaskady na Woli, której pierwszy etap Gant Development zakończył realizować w grudniu 2011 r. Wraz ze sprzedażą gotowych mieszkań w tym projekcie, udział Gant Development na rynku pierwotnym na warszawskiej Woli przekroczył w maju 41 proc. W całej dzielnicy Wola sprzedano w minionym miesiącu 70 mieszkań, a w ofercie deweloperów na tym terenie były 23 inwestycje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu