Dziecięce marzenia do spełnienia – wspólna akcja Gruper.pl i Fundacji Dziecięca Fantazja

Od 9 czerwca na portalu Gruper.pl można nabyć specjalny kupon, który wspiera działalność Fundacji Dziecięca Fantazja. Dzięki wspólnej akcji Fundacji i największego polskiego serwisu zakupów grupowych, jego użytkownicy będą mogli pomóc w spełnieniu dziecięcych marzeń.

Osoba, która zamówi najwięcej kuponów o wartości 5 zł, będzie mogła stać się posiadaczem jednej z dwóch nagród. Wśród nich znalazła się specjalna koszulka z podpisami Reprezentacji Polski w piłce ręcznej oraz autograf Rafała Glińskiego – reprezentanta Polski, brązowego medalisty Mistrzostw Świata z 2009 roku. Drugą nagrodą do wyboru będzie voucher na wizytę w Atelier Jagi Hupało – kreatorki wizerunku i stylistki fryzur, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej czy Katarzyny Figury. Właściciel największej liczby kuponów otrzyma również pracę plastyczną wykonaną przez podopiecznych Fundacji.

Inicjatywa ta jest kolejnym przedsięwzięciem charytatywnym wspieranym przez portal Gruper. W poprzednich latach wraz z Polską Akcją Humanitarną (PAH) serwis zaangażował się w akcję społeczną, której celem było dożywianie dzieci w różnych regionach Polski w ramach programu Pajacyk. Zaś w styczniu ubiegłego roku wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zbierane były fundusze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Akcja charytatywna Fundacji Dziecięca Fantazja oraz portalu Gruper.pl. to już druga odsłona wspólnej współpracy. Wcześniej serwis był partnerem wydarzenia artystycznego z cyklu „Gramy z Fantazją”, który odbył się 3 marca 2012 roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. Podczas koncertu zagrali najpopularniejsi artyści polskiej sceny muzycznej jak m.in. Kayah, Marcin Wyrostek czy Andrzej Piaseczny. Przed koncertem wystąpili również Andrzej Grabowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wieczór poprowadziła Agata Młynarska wieloletnia ambasadorka organizacji. Fundacja Dziecięca Fantazja o charakterze non-profit, od wielu lat zajmuje się pomaganiem najbardziej potrzebującym dzieciom. Spełnia ich najskrytsze marzenia, wśród których są m.in.: zabawki, wycieczki, koncerty ulubionych zespołów, spotkanie z idolem oraz wiele, wiele innych. Warto więc przyłączyć się do akcji i tym samym wnieść radość w życie dzieci zmagających się z ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami.

Gruper – polski lider zakupów grupowych

  • Działający od kwietnia 2010 roku Gruper, jest pierwszym i największym z polskich serwisów zakupów grupowych.
  • W  listopadzie 2011 roku liczba użytkowników przekroczyła 1,7 miliona.
  • Na początku czerwca br. roku liczba kuponów nabytych przez użytkowników wyniosła niemal 1,5 mln, a ich oszczędności sięgnęły ponad 210 mln zł.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu